Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van akinek segített az autogén...

Van akinek segített az autogén tréning?

Figyelt kérdés

Ha igen, miben segített?

Én szorongok az emberektől, szocfóbiám van, ettől szeretnék megszabadulni, olvastam hogy jó rá az autogén tréning. Gondolkodom, lehet majd elmegyek ilyen tréningre. De addig is érdekelne ha van valakinek tapasztalata

Köszi


2020. ápr. 29. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem segitett, mondjuk olyan merteku szorongassal kuzdottem h nem tudtam a lakasbol kimenni.
2020. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Nekem igazából nem fóbia volt, hanem inkább kezdődő depresszió. Maga a tréning azzal adott nekem sokat, hogy önbizalmat adott ahhoz, hogy az _én kezemben_ van a sorsom irányítása, és tudatosan tudom alakítani a gondolataimat. Ezer éve nem használtam, de ott van bennem, hogy ha kellene, elő tudom venni a módszert...
2020. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem hittem benne pedig tudomanyos alapja van de befizetett a parom es most mar tudom kezelni a stresszt, elkepeszto mikre nem kepes a testunk
2020. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!