Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Láttatok már ilyet vagy ehez...

Láttatok már ilyet vagy ehez hasonlót?

Figyelt kérdés

Tatabánya környékén lakom és este (2010.07.22.) 22:37 órakor az égen furcsa jelenség volt látható.. Két sötétnarancssárgán villódzó valami követte egymást az égbolton egyenletes sebességgel haladva, majd mikor a látószögből kiért a két valami, eltűnt..

Ezért csak most írtam a kérdést, mivel nem tudtam, hogy más is látta-e, de amikor hallottam, hogy mások is észlelték a jelenséget, akkor elkapott a kíváncsiság, hogy hányan is láthatták ezt..

Ami biztos: Nem az űrállomás volt, nem egy műhold volt, nem egy repülő volt, nem egy űrszemét volt és nem is egy hullócsillag volt.. :)


A válaszokat előre is köszönöm..


2010. júl. 28. 01:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
"Repülőt nagyon sokat láttam, mivel a Budapest felé közlekedő repülők egy része felettünk halad el és egyik sem adott ilyen fényefektust.." Érdekes felénk nagyon sok repülő jár minden nap látni legalább 10-20-at, és mind ad fényjelt mindig. Kötelező nekik, nappal is éjjel is, rendelet van róla. Ha ezt megszegik nem csak saját biztonságukon rontanak vele hanem komoly pénzbeli büntetésre is számolhatnak. Éjjel csodálatosan látni amikor nincs beborulva, hogy egymás után 3 is villog és halad az égbolton. Ja, hogy ilyet nem... akkor meg miért nem fejted ki, hogy milyen volt? Rózsaszín ritmusra változó? Hupikék pörgő bigyó? Még mindig fent tartom a válaszom, csak azért írtad ki a kérdés, hogy azt halld vissza, hogy földönkívüli volt.
2010. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hmm.. Természetesen tudom, hogy a repülőkön kell lenni jelzőfénynek, fényszórónak stb.. Én is már láttam.. :)


Na akkor mégegyszer.: Nem tudom, hogy mi lehetett.. Nem is az volt a kérdés, hogy mi lehetett ez..

Az volt a kérdés, hogy ki látott ilyet vagy ehez hasonlót..


Amit a jelenségkor észleltem:

Volt két akármi, ami Keleti irányból Nyugati irány felé repült.. A két valami sötétnarancssárgán villódzott/világított állandóan megszakítás nélkül.. Amikor a horizonthoz ért a két akármi akkor már nem lehetett látni őket (persze ez logikus.. :)


Tehát engem igazából nem nagyon érdekel, hogy mi volt.. És, ha UFO vagy repülő, akkor mivan..

Pusztán az a kérdésem, hogy ki észlelt ilyet (fentebb leírtakat..) vagy hasonlót..

És amint mondtam, ha valaki meg tudja magyarázni, az már csak egy plusz válasz.. :)

2010. júl. 28. 12:08
 13/19 BlackSword ***** válasza:
27%

Már én is leírtam: vadászgépeket láttál... És bárki láthat ha a közelében légibázis van... Mi pl Kecskemét környékén láttunk hasonlót... Úgy hívják, hogy éjszakai gyakorlat...

Mi ebben olyan hihetetlen a számodra kérdező???

2010. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Vadászgép sem lehetet.. :/

Hangtalanok voltak és szinte felettem repültek el.. Láttam már vadászgépet elszállni külföldön és ott egyáltalán nem volt hangtalan.. (persze ha hangsebesség felett repül, akkor kicsit késik a hang, de jön..)

2010. júl. 28. 18:23
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

ez fantasztikus hogy te már mindent láttál :)

hát úgytűnik van olyan fajta repülő, amit most először.


a tényleges kéérdésre a válasz: nem úgy tűnik hogy bárki már látta volna azt amit te, viszont úgy tűnik elég sűrű az ilyesmi, senki nincs megdöbbenve valamitől ami repül és világít...

2010. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Sokmindent láttam már az biztos.. Ilyet még csak1x láttam..

Lehetséges, hogy valóban nem látta senki olyan, aki a gyakorikerdesek-et is olvassa..

Mindenesetre köszönöm a válaszokat és a véleményeket..

Ha esetleg mégis látott volna valaki számára szokatlan dolgok, az kérem írja ide.. (Én mindig figyelni fogom a kérdést.. :)

2010. júl. 28. 19:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is láttam..
2010. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja nem mégsem:(( azt hittem bocs
2010. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az enyém playboyos volt és kék és repült... lehet ilyen hadi repcsi volt de nem írok többet biztos láttál már ilyet:)
2010. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!