Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Láttatok már ilyet vagy ehez...

Láttatok már ilyet vagy ehez hasonlót?

Figyelt kérdés

Tatabánya környékén lakom és este (2010.07.22.) 22:37 órakor az égen furcsa jelenség volt látható.. Két sötétnarancssárgán villódzó valami követte egymást az égbolton egyenletes sebességgel haladva, majd mikor a látószögből kiért a két valami, eltűnt..

Ezért csak most írtam a kérdést, mivel nem tudtam, hogy más is látta-e, de amikor hallottam, hogy mások is észlelték a jelenséget, akkor elkapott a kíváncsiság, hogy hányan is láthatták ezt..

Ami biztos: Nem az űrállomás volt, nem egy műhold volt, nem egy repülő volt, nem egy űrszemét volt és nem is egy hullócsillag volt.. :)


A válaszokat előre is köszönöm..


2010. júl. 28. 01:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

En nem lattam, de az osszes demencias latta. Miutan bevettek a gyogyszereiket, "a látószögből kiért a két valami, eltűnt..."

Bocs.

2010. júl. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Miért zártad ki a repülőt? A repülők általában állandó sebességet tartanak és nincs kizárva, hogy két repülő különböző magassági szinten egy azon irányba mozognak. Miért vagy ebben ilyen biztos? Ja értem mert mindenáron be akarod mesélni magadnak, hogy az földönkívüli volt. Hát sajnos akkor ide hiába is írok valamit úgy szem hiszed majd el mert ezek szerint ezt a választ várod tőlem: Jáájj de jó igazi értelmes földönkívüli létformával találkoztál! De jó vagy!... nem akarok kötekedni de fejtsd ki miért zártad ki a repülő lehetőségét.
2010. júl. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt itt a kecskeméti repülőnapok. Gyakorolnak ezerrel mindenhol.
2010. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

"Nem az űrállomás volt, nem egy műhold volt, nem egy repülő volt"


honnan tudod?

az utolsó kettőt értem...

2010. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem lakok mesze tatabányától de sajnos nem láttam semmit pedig szoktam nézni az eget.
2010. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Ami biztos: Nem az űrállomás volt, nem egy műhold volt, nem egy repülő volt, nem egy űrszemét volt és nem is egy hullócsillag volt."


Ebben miért vagy ennyire biztos? A leírtak fényében arra gondolok, hogy te egy UFO-t láttál. Azaz unemployed flying object-et, tehát azonosítatlan repülő tárgyat. Aminek általában semmi köze a földönkívüliekhez. Jaj hagyjátok már ezt a földön kívülit láttam témát egyfolytában. Szerinted ha már olyan technikájuk van, hogy az isten tudja honnan el tudnak jutni a földre, nem szállnának le és nem mutatnák meg magukat? Vagy nem igáznának le minket? Hiszen mi emberek is ezt tennénk. Tudom jól az avatar csak egy film, de egész jól példázza mit tenne az ember, ha felfedezne egy másik világoz. Valszeg a földönkívüliek is ezt tennék velünk. Szal biztos létezik millió élet az űrben, de nem jönnek ide. Ha mégis ide jönnek, azt biztosan észreveszed. :) Most nem ugattalak le, ne hogy azt hidd, csak leírtam a véleményem. Tehát nyugodj meg, biztos egy vadász repülő vagy egy sárkány repülő vagy bármi más féle-fajta repcsi volt. Ne bonyolítsd túl a dolgokat.

2010. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 BlackSword ***** válasza:

Szerintem is repülőgép volt... Közeledik a kecskeméti repülőnap is, meg ugye a pilótáknak egyébként is gyakorolni kell az éjszakai repülést is... A leírtak tökéletesen ráillenek a vadászgépek sugárhajtómvének éjszaka észlelt működéséhez... Egy kötelékben pedig az állandó sebesség a minimum, amit elvárhatnak egymástól a pilóták...

De így kezdődött az 51es körzet legendája is... két berepülő F14-essel... Hiába állt elő később a légierő berepülési tervekkel, és megcáfolhatatlan bizonyítékok egész hadával... Az emberek szeretnék hinni, hogy földönkívüli valamit láttak...

Szóval hiába is tépnénk itt a szánkat, és füstölhetne a billentyűzet, ha Te nem akarod elhinni...

2010. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nos.. Az űrállomás nem lehetet, mivel nincsen kettő tudtommal (különben is már én is láttam.. :)

Repülőt nagyon sokat láttam, mivel a Budapest felé közlekedő repülők egy része felettünk halad el és egyik sem adott ilyen fényefektust.. (sem nappal, sem éjjel)

Hullócsillagot és űrszemetet meg már láttam, ami szintén nem így nézett ki..


Amit láttam az olyanhoz hasonlítható, mint két műhold ami egymást követően halad az égbolton (persze nem az volt, mivel ha az lett volna ne írnám ide ezt a kérdést.. :)


Ja igen és még egy apróság.. :)

Feltételezem, hogy az nem egy "gömb" volt (ha lehet így nevezni), amiben földönkívűli élőlények utaztak.. És azért neveztem "valaminek", mert tudtam, ha UFO-t írtam volna, akkor magamnak hazudnék (mivel a legtöbb ember az "UFO" szó hallatán nem elöször az (azonosítatlan repülő tárgyakra) gondol, hanem földönkívüli életre).. Eredetileg csak arra voltam kíváncsi, hogy más is láthatta-e, aki a gyakorikerdesek-et olvassa.. A magyarázat már extra válasz lenne.. :)

2010. júl. 28. 10:29
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Láthattál UFO-t, én ezt sem zárom ki.

Ez egy nagy butaság, hogy "leigáznának" minket. ez találgatás, ami a halivudu filmek 80%ban benne van, mert magunkból indulunk ki.

Na, és akkor mi van ha tegyük fel jóval magasabb síkon mozog a gondolkodásuk, és nem is akarnak egy ilyen "érdekes" civilizációt elpusztítani?

Viszont.

Sok külföldi ország katonai repülőgépei lépnek be úgy az ország repterébe, hogy arról nem szólnak hivatalos jelentések, mármint civileknek. Lehet ez is...

2010. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Aha értem.. Hát nemtudom.. Lehet, hogy külföldről érkező hadi/kém repülők voltak.. Csak itt meg az a furcsa, hogy hangtalanok voltak (az adott magasságban repülő repülők hangját lehet hallani..)

Kíváncsian várom a további véleményeket..

2010. júl. 28. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!