Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek különleges képességű...

Léteznek különleges képességű emberek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen képességek léteznek?

Ismertek ilyen embereket?

A különleges képességeket meg is lehet valamilyen szinten tanulni, vagy csak születni lehet velük?

Ha vannak különleges képességeim, hogyan fedezhetném fel őket?


Nagyon érdekelne a téma, előre is köszönöm a válaszaitokat! :)



2020. ápr. 20. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Igen. Őket hívják pl. géniusznak, lángelmének, látónak stb.

Igen, ismerek. Nem is egyet.


A különleges képességekkel csakis születni lehet és bármilyen mostoha körülmények közé is születsz, azok látszanak - csak akkor nem, ha nem akarják látni ezeket a képességeket, ill. eltapossák.


Ps: Ne írj privátot, olvasás nélkül törlöm azonnal.

2020. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek valakit, aki bárkire ránéz, 20 másodperc alatt a mimikájából, a gesztusaiból, a hangjából pontosan tudja, miféle ember, milyen a jelleme, ez egy különleges képesség. És az az oka, hogy az ismerősömnek sokkal gyorsabban vág az agya, mint másé, ezért hamar összerakja az észlelt jelekből azokat a következtetéseket, amikre másoknak hónapok kellenek.
2020. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Mit értünk különleges képesség alatt?

Ha azt, hogy valaki tud többezer fekvőtámaszt egyben lenyomni akkor igen létezik ilyen ember.

Sőt olyan is aki 100 km-t vagy még többet fut egyben. Ezek különleges képességnek számítanak a definiciód szerint?


Ha pedig arra gondolsz, hogy "látó" vagy "jós" vagy repülni tud, netán gondolatolvasó akkor NEM, nincs ilyen ember, nem létezik.

2020. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Nekem is vannak különleges képességeim. Szerintem tanulni nem lehet,erre születni kell. Én nem hogy tanulni ,megszabadulni szeretnék tőle.
2020. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Egy rokonom azt mondta, különleges képességei vannak, mert gondolatolvasó, és Jézus beszél hozzá. De nem mosdott, nem borotválkozott, értelmetlenül hablatyolt, és késsel a táskájában mászkált, hogy beleszúrja, aki csúnyán néz rá. Kiderült, hogy nem különleges, csak hallucinál, mert paranoid skizofrén.
2020. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
#2. Ne haragudj, de ezekből amit az ismerősöd művel, semmilyen különleges képességre nem lehet következtetni. Az emberi elemzés nem egyszerű dolog, sőt merem állítani nem is egzakt. Nekem is van ilyen ismerősöm aki ezt hiszi magáról, hogy bárkit kiismer első ránézésre, de inkább ahhoz van képességük, hogy ezt veled elhitessék. Ugyanis ahhoz értenek, hogy egy személyről megjegyezzenek pár dolgot, és egy adott szituban felhozhassák ellene, vagy mellette, hogy "na ugye megmondtam". Nekik inkább a memóriájuk jó, folyton jegyzetelnek, a legapróbb szitukat, sérelmeket, mindent. Aztán felhasználják amikor itt az ideje. Utólag már csak annyit észlelsz belőle, hogy hú, ő ezt tudta. Dehogy tudta. Összerakott valamit, és sok esetben azt is tévesen. TE pedig elhiszed, mert neked nem volt időd ezzel foglalkozni, hogy xy miért tette ezt vagy azt, vagy miért olyan amilyen, és inkább elhiszed. Hogy bizonyítod? Sehogy. Elhiszed, hogy az ismerősöd baromi jó emberismerő.
2020. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem van pár különleges képességem. Pl mindent megjegyzek amit valaha olvastam (viszont a képeket annál nehezebben), egyszerre 2 sort szoktam olvasni, vagy ha olyan a szöveg akkor hármat, egészen egyetemig egy percet se tanultam, megjegyeztem mindent amit órán hallottam, nem is jegyzeteltem illetve matekból nem tanultam meg a képleteket mert "egyértelmű" volt a dolgok kiszámításának módja, néha értelmesebb módszert is találtam ki mint ami a fv. táblázatban volt.


Én így születtem,nem tanultam. Szóval nekem ez a normális. Viszont meg is van az ára, bár az IQ-m extrém magas, az EQ-m átlag alatt van erősen. (Tehát nehezen barátkozok)

2020. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2020. ápr. 20. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet fejleszteni ezeket. Bárki képes lehet rá.
2020. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Én látom a világ összefüggéseit, hogy az emberek mit miért tesznek. Tökéletesen átlátok mindent. Nem különleges képességnek nevezném, hanem inkább átoknak. Megnyomorít.
2020. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!