Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a francot láttam?

Mi a francot láttam?

Figyelt kérdés
A szembeszomszéd elment nyaralni, és az egész háza üres. De ma este amikor kint dohányoztam a teraszon, észrevettem, hogy többször le-fel kattant a villanyuk, és az ablak előtt láttam lassan elmenni egy sötét alakot. Szellem volt? A frászt hozta rám, a rendőrséget is majdnem kihívtam, hogy betörő! Mi volt az?
2010. júl. 26. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Most miért nem a rendőrséghez fordulsz?
2010. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
97%

Ez most komoly? Tegnap láttam valami izét itt nem messze tőlünk, mi volt az?


Max tippelgetni tudunk: betörő?

2010. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
XD Te nem vagy komplett.
2010. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
betörő?:D
2010. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a szomszédod egyik rokona volt náluk pl. ellátni a háziállatokat vagy csak simán elment "vígyázni" a házra?
2010. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
omg basszus:D
2010. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy betörő, vagy az amit az egyik előttem szóló mondott [ismerős/rokon elment etetni a háziállatokat/körbenézni, hogy minden rendben van-e a házban]
2010. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
A szellemek esténként a házat takarítják,hogy szép legyen,mire hazajönnek a lakók...De az is lehet,hogy csak egyszerű betörők.
2010. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nagy szép ház? mert mondjuk tényleg lehet h rokon.egy betörő nem hiszem h feltűnést keltene.rokon meg azért megy át az is lehet hogy esetleg ha beakarna valaki törni mert ugye h elmentek sok időre legyen a házba valami mozgás és ne merjen:D
2010. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért hogy elhitessék a potencionális betörőkkel, hogy otthon vannak, lehet kapni időzített villanykapcsolót, sötét alakot is csinálhattak. Vagy valaki átment hozzájuk. De nem lehetsz valami okos, ha ezt az ezotéria témakörbe teszed fel. Egy ezoterikus dolog nem fogja kapcsolgatni a villanyt bszod. Vagy rokon/vagy otthon-létet imitáló izé, vagy gátlástalan betörő.
2010. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!