Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kos jegyben születtem. Pont...

Kos jegyben születtem. Pont Március 21. -én. Pont a határon. Akkor én macerásabb kos vagyok mint a többi kos ez miatt?

Figyelt kérdés

Olvastam sokat a horszkópokról hogy a kos így a kos úgy ez az amaz.. am is makacs..


Nos a kos ugye március 21.-étől kezdődik ...


Én pedig pont március 21.-én születtem 03:40 percben.. akkor ez most nagyon macerás.. hogy épphogy kos vagyok.. vagy ez nem változtat semmin hogy ha pl március 22 vagy 25.-én születtem volna...?


2010. júl. 25. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne macerás?Megharagudnak a horoszkópok?

Nem...

00:00-tól már egy másik nap van.

Mindegy hogy határeset vagy sem...

2010. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
pfff...az vagy!
2010. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez évenként változik, hogy mikor megy át az egyik jegy a másikba, én pl április 20.án születtem reggel és aznap hajnalban ment át a bikába, pedig a legtöbb horoszkóp szerint még április 21. is lehet kos, pedig én nagyon bika vagyok.

Ha leírod melyik évben születtél és hol, megnézem tényleg kos vagy-e, és ha akarod ránézek a horoszkópodra milyen fontos aspektusaid vannak még.:)

2010. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1993.03.21. 03:40
2010. júl. 25. 12:20
 5/10 A kérdező kommentje:
cegléd
2010. júl. 25. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Első: te egy nagy barom vagy!


A bolygók keringési pályája szabja meg a csillagjegyet, nem pedig a hülye elképzelésed szerint a nappalok és éjszakák!


A bolygók NEM a Földi idő szerint direkte pontosan éjfélkor fognak a megadott pozícióba beállni, te szivacsagyú!

2010. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen kos vagy, és a vénuszod is a kosban van, ami különösen felerősíti a jegyet, érzékenységet a halak holdad adhat neked.

SZATURNUSZ az I. Házban.

Az életút van megnehezítve, ezért a szülött attól szorong, hogyan fog ennek megfelelni. Kemény, szigorú önmagához, ez a Szaturnusz állás korlátok közé szorított életet és kényszerűen felvállalt feladatokat jelent.

Ha kemény fényszög kapcsolódik hozzá, még egy kívülálló is észreveszi rajta, hogy mennyire sajnálni való.

Mivel kos napod van és halak merkúrod, ezért az emberek hajlamosak gyakran félreérteni.

MERKÚR retrográd

Akinek a képletében van, nem tudja megmutatni, hogy mennyit tud, mert befelé forduló, halk szavú, csöndes. Nem szívesen kommunikál, hanglejtése alacsony. Kivétel, ha a Nap "elégeti", ill. 3 fokon beüli az orbis.

A szokványostól eltérő gondolatvitel és kifejezésmód jellemzi a szülöttjét.Beszéd tónusa lefelé megy: kijelentő módban beszél. Mások véleményét csak hosszas megfontolás után fogadja el. Lehet ragyogóan éles elméjű is, mégis nehezen veszi át mások gondolatmenetét.

Csak ritkán tud csillogni az ilyen gyermeket beszéltetni kell és dicsérni. Erősíteni kell az önbizalmát. Általában 48 éves korig visszafordul direktbe.

Valamelyik Szaturnusz visszatérésnél, pld. 56 éves korban kap egy erős kitartást a céljaihoz.

Jelezheti azt is, hogy a szülött nehezen jött a világra, ezért nagy benne az ellenállás, ha valami új dologba kell kezdenie. Ez a történet, a nehéz születés élménye rányomhatja a bélyegét az egyéniségére, a világhoz és az emberekhez való viszonyára.

Gyermekként szégyenlős, nem mer a középpontban állni.

Felnőve erős akaratú, kötelességeinek megfelelő emberré válik.

Megjelenésével tartást és biztonságot nyújt másoknak.

SZŰZ a 8. ház csúcsán:

Ilyenkor Vízöntő az Aszcendens. Nem kimondottan szexuális érdeklődésű.

A Szűz 8. ház működhet így is- úgy is, lehet nagyon szexuális, vagy nagyon finnyás. Elképzelhető, hogy gusztustalan a szex a számára úgy, ahogy van.

A halálhoz konkrét szorongás fűzi, mivel föld-jegy. Az ezoteriát nem hiszi (általában nehéz ráhangolni)

A karmikus adósság itt mindig a szolgálattal, egészséggel, napi kiadással kapcsolatos. Nehezen dolgozik a pénzzel. Ilyenkor megnézhetjük az IC- vagy a 6. házat, lehetett rabszolgatartó és most a karmája, hogy szolgál.

URÁNUSZ a 12. házban.

Itt is van médiumi, mágusi képesség. Atlantiszi karma, ő volt az asztrológus, sok életen keresztül, és megégette magát vele. Ott a tudás még mindig, mely előhozható.

Magzati korban is történhettek vele hirtelen, váratlan események,de a karmikus múltjában is.

Fél a bezártságtól, retteg, klausztrofóbiás.

NEPTUNUSZ a 12. házban.

Médiumi képességek, spirituális médium.

Áldozattá válás, áldozathozatal lehetősége. Hitérítő volt, vallással, szeretettel kapcsolatos tudást most takarékra téve.

A Vénusz-Mars kvadrát kissé drámai, mert hozhat bizalmatlanságot és bizonytalanságot a szexben a másik nemmel szemben, és kevés odaadási képességet is. De jelezhet drámai, indulatokkal teli kapcsolatot is.

Vízöntő aszci:

Ennek a nagy kezdeményezőkedvvel megáldott embernek gyakran vannak eredeti gondolatai, ötletei, amiket élvezettel oszt meg minden közönségével. Liberális gondolkodású, és örül ennek, gyakran teszi másokra nagyon önálló ember benyomását. Hajlamos a személytelenségre a kapcsolataiban. Legszívesebben mindig három lépés távolságból szemlélné a körülötte történő eseményeket. Ennek persze megvan a maga haszna, hiszen az ilyen ember szinte minden helyzetben képes objektív maradni. Mégis szüksége van maga körül társaságra ahhoz, hogy megtalálja az egyéniségét. A Vízöntő aszcendensü ember mindig helyesen szeretne cselekedni, a jobb jövő reményében. Ideáljai a szolidaritás, a fair play, az egyenlőség és az igazságosság. Remek érzékkel szagolja ki az új irányzatokat.

Briliáns személyiség, aki nem kedveli a hagyományokat. Előrelátó gondolkodása sokak számára különcnek tűnik, mégis neki van a legtöbb barátja. Visszafogottsága, megbízhatósága teszi alkalmassá a vezető szerep betöltésére. Ellenfelét a saját fegyverével, vagyis a saját logikájával győzi le. Nagyon jó orra van a titkok kiszimatolásához.

Igen erősen igényli a függetlenséget, ezért a személyiség néha megközelíthetetlennek tűnik, nehéz közel éreznünk magunkat a titokzatos lényéhez. Ám a Vízöntő aszcendensű ember legjobb tulajdonságai mások szeretetével, és megbecsülésével nyilvánulhatnak meg; ép lélek feltehetőleg csak ezen az áron nyerhető el. Ha a szeretet és megbecsülés viszonzásra talál, nem szabad elutasítani vagy falat emelni elé, hanem el kell fogadni. Szenvedélyesen meg akarja ismerni önmagát, ugyanakkor rendkívüli csökönyös. Ez pedig nagyon megnehezíti, hogy legyőzze hibáit, még ha ennek szükségességét intellektuálisan belátja is. Az önfejűség és a hiúság éppen e hibák közé tartozik, s nem áll jól neki..

Örökös gondot okoz a tartós kapcsolatért feláldozott függetlenség. Talán az olyan ember lehet az ideális társ, aki meghúzódik a háttérben, a készségesen játssza pusztán a támasz szerepét.

A Vízöntő mindenképpen igényli, hogy büszke lehessen partnerére, s találjon benne valami különlegeset. Igen nagylelkű, de a felszín alatt rejtőző uralkodásvággyal nem könnyű együtt élni, a hajthatatlanság pedig újabb problémákat okozhat. Ezért rendkívül fontos, hogy megtanuljon kompromisszumot kötni, bizonyos értelemben minden fontos kapcsolat áldozatvállalással jár. Ám, ha erre nem képes, kétszer is meg kell gondolnia, elkötelezze-e magát; valóban társra van szüksége, vagy csak viszonyra?

A túlságosan befelé forduló Vízöntő hajlamossá válik a hipochondriára; rendszerint ő követi elsőként a legújabb divat szerinti gyógy- terápiákat. Makacssága azonban az ellenkező irányba is sodorhatja; figyelmen kívül hagyja a betegségre utaló tüneteket.

Objektív, független, barátságos és nyitott, de mindig távolságtartó. Intellektuális és gyakorlati érzékű. Ötletes és találékony, a normális fejlődési utak szóba sem jöhetnek nála.

Problematikája: Úgy gondolja, ő fölötte áll minden általános játékszabálynak. Teljes szívével megveti az alkalmazkodókat. Hideg, elszigetelt, távolságtartó, magának élő, felfuvalkodott. Zilált, nincs benne kitartás.

Nagyon óvatosan megy bele egy lehetséges párkapcsolatba, és sokáig ellenőrzi. Egy hosszú kapcsolatot is gyakran bizonyos távolságtartással, idegenséggel vagy eltaszítással él meg. Elit társat keres.

NYILAS MC

Ez a másik szuperlehetőség az Oroszlán mellett. Ősbizalmat hoz a Jupiterrel. Hit, vallás, világnézet, látomásokat teljesítő jóslat a feladat.

Van, vagy lehet dolga a lovakkal, mert alkalmas rá. Bármibe belebukik, talpra tud állni belőle, mert bízik maximálisan.

Mivel a Jupiter vezérli, nagyon jó ez az MC állás, tele van optimizmussal a hivatás, az életcél és a jövő. Rossz aspektusban hozhat felfuvalkodottságot is.

Mindig viszi előre az útján, mindig van valami ötlete, ez a legjövőbelátóbb jegy.

Magas ideálokat kerget a hivatásában, melyhez magasabb képzettség is kell. Meggyőződései erősek, melyekkel olyan munkahelye is lehet, ahol nemzetközi kapcsolatokat is folytathat.

IC az Ikrekben:

Utalhat a helyváltoztatásokra. Gyerekkorban sokat költöztek, vagy lehetett kétlakiság: hol a szülőnél, hol a nagyszülőnél él.

Mozgalmas gyermekkort mutat, sok könyvvel és információval. Kisgyermekkor változékony, érdekes, sokszínű. Viszik ide-oda, színház, múzeum stb. Nem nyugalmat ad a gyermeknek, nem stresszes, csak laza, kötetlen, esetleg érzelemmentes gyerekkor.

Karmikus múlt: kereskedő (Hermes, Merkúr)aki az alkimisták védőszentje is, vagy a tolvajoké, uralja a múltját.

Jelezhet egyik világból a másikba kivándorlást. Gyakori a helyváltoztatás, a nomád élet.

Életvég: megmarad a fiatalsága, mozgékony és friss marad.

Kíváncsi és nyugtalan. Nomád ő maga is, gyorsan össze tudja csomagolni a sátrát. Problémái lehetnek a mély érzések kifejezésével.

Hold az I. házban: vagy a gyermek, vagy az édesanyja fontos az életében, de nem biztos, hogy pozitívan. Hasonló az Aszcendenshez, de nem annyira feszítő. Nem tudja elengedni az anyját, vagy a gyermekét.A Halak nem birtokol, a Vízöntő pedig lelki szabadságot ad neki.

Nap 2. Házban: : Itt van a pénz és a megfogható javak, itt a léleknek az a karmikus feladata, ami a házhelyzete: a saját tehetségének a kibontakoztatása és kamatoztatása, amivel anyagi biztonságot tud létrehozni.

Ez is ritkán megy az első 30 évben.

MARS a 6. Házban.

Az itt álló Mars örömmel áll mások szolgálatába, szívesen dolgozik közösségben, igazi munkamániássá válhat, de a monoton, egyhangú feladatok gyorsan kiborítják.

Jellemző rá a konkurancia harc. Szeret fellépni szakmailag másokkal szemben és a legjobb, leggyorsabb vagy a legerősebb lenni.

Igazi erőbevetésre képes, kitartó és van ereje a dolgok megvalósításához. Karakán, becsvágyó, határozott és szereti a konfliktust.

Munkastílusa erőteljes, gyors és agresszív.

Fokozott az ellenállóképessége a betegségekkel szemben.

Szerencsés az alkalmazottaival.

Alacsony rezgéseinél ő az elviselhetetlen. Nem tud beilleszkedni sehová sem. Úgy gondolja, hogy csupa ellenség van körülötte. Hajlamos felelősségtelen kockázatot vállalni.

Természete összeférhetetlen, hajlama veszekedő. Lázad a vezető ellen, munkatársaival veszekszik, és zsarnokoskodik a környezetén.

Gyakran változtat állást.

Rosszindulatú betegségei lehetnek.

Nem előrelátó, türelmetlen és túlérzékeny. Esetleg kényeskedő.


Ennyit találtam rólad, mivel fiatal vagy, talán még nem minden bontakozott ki benned, ezeket vedd inkább tanácsnak, figyelmeztetésnek.

2010. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:)
2010. júl. 25. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 12:31...

Szóval szivacsagyú lennék?

Felhívom figyelmedet hogy engem k*rvára nem érdekel hogy a Vénusz hol áll...

Ha 21.-től van kos akkor biztos hogy Földi 21.-re gondolunk nem a Vénusz jelenlegi pályájára mert nem azzal mérjük az időt...

A Földi 21.-e onnan kezdődik hogy elmúlik Március 20.-a 23:59. perce.Ekkor már 21.-e van...

És ha szerinted ezt befolyásolja hogy a Vénusz hol áll akkor neked furcsa elképzeléseid vannak...

Ez olyan mintha a Vénusz befolyásolná hogy most jó kedvem van e... -.-"

2010. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi a keresztneved?:D
2010. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!