Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Láttatok - e már paranormális...

Láttatok - e már paranormális jelenséget élőben?

Figyelt kérdés

ufot szellemet ?


én eddig ezt : [link]


2010. júl. 24. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
ja.láttam.
2010. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
nem
2010. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és mit láttál :D ? engem nagyon is érdekel
2010. júl. 24. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szellemet. nemegyedül. többször ugyanaz történt.

uólag magamis alig tudom elhinni. de megtörtént.

csajommal aludtunk kb 7-8éve. ésfelébredtem hogy valaki rajtam ül és nevetve kiszivja az energiámat.

csajom ebben a pillanatban elkezdett sikítani. ekkor a takaró lehúzodott rólunk, teljesen. a szoba közepéig. ( lecsuszni nemtudott mert csak egy matracon aludtunk mert az ágyam javítás alatt volt)

hirtelen végelett mindennek. csajomat megnyugtattam és elmeséltettem vele hogy ő mit látott mielőtt még akármit is mondtam volna. ugyanazt látta mait én!

nem halucinálhatta ugyanazt. még 2x megtörtént ez másokkal akik nálunk vendégeskedtek, csakm ők úgy mesélték hogy álmodták. félelmetes volt.

2010. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
szellemet. Egyszer a saját idézésemből, és többször is, idézés nélkül. Néha az ilyen nagyon megrázó élmény..
2010. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem gyenge lehetett, én ha ilyet látnék lehet, hogy a szivem abban a pillanatba leálna, de valamiért mégis csak érdekel ez a téma ! kössz a válaszokat ! csá all
2010. júl. 25. 00:20
 7/7 anonim válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2010-07-24 17:48

És minek aludtatok 8 évig

azt a nyolc évet inkáb szexxel tölthettétek volna el :DXD

2011. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!