Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jelent valamit az egér?

Jelent valamit az egér?

Figyelt kérdés
A napokban a belvárosi emeletes lakásunkban megjelent egy egér, fogalmam sincs hogyan.Jelent valamit, valaki küldte? szerencsétlenség?
2010. júl. 23. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Jelent. Valahol elszaporodtak.
2010. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vegyél macskát!

A kajára jött.

Az Árkád is tele van. éjjel jönnek elő.

2010. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent, de érdekelne, hogy miért pont a "szerencsétlenségre" gondoltál. Miért nem inkább a szerencsére, vagy egészségre, örömre, gazdagságra....?
2010. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyire ne legyél már ezoterikus!! Ez már súlyos babonaság inkább. Valami haragosodtól vársz üzenetet? Ártottál valakinek?

Szerintem is inkább szaporaságot jelent, ha már.. De szerintem csak egy eltévedt kisegér. Szerintem szomjas.

2010. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre,mert válok, és anyósom aki viszont tényleg súlyosan babonás, szerintem ő intézte az egeret. Másnap kiszakadt a mosogatógép csöve a falból, és elárasztotta vízzel az egész lakást. Majd összeomlott harmadnap egy könyvespolc..
2010. júl. 23. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy mostanában zűrösebb az életed,sok negatív érzésed,gondolatod van és azért történnek ezek a kellemetlen események.Azt jelenti,legyél összeszedettebb,nyugodtabb,tudatosabb,ne hagyd,hogy kicsússzon a kezedből az irányítás.
2010. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én küldtem, fénypostával. Azt jelenti, hogy k..vanagy nálatok a kosz, ha nem takarítotok egy héten belül ki, csótányokat is fogok küldeni, és az sem GLS futárszolgálattal megy ki ^^

LájkMíí</3

2010. aug. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!