Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzek ilyen dolgokat...

Miért érzek ilyen dolgokat szerintetek?

Figyelt kérdés

Bunkók kíméljenek. Köszi.


Ezt úgy értem, hogy ha megyünk az úton pl kocsival és olyan helyen vagyok amit még sose láttam és nem is voltam ott akkor olyan érzésem van mintha már jártam volna ott és tudom, hogy jó vagy rossz dolog történt volna ott. Meg mondjuk én nem nagyon szerettem Németországot és a németeket de valamelyik nap többször is megakadt a szemem a német zászlón és valamiért a német szövegeken és érzem, hogy valahogy kötődöm Németországhoz de senkim sem él ott és nem kötődik hozzám. Vannak fura emlékeim is de én nem vagyok benne...nem tudom ez hogy lehet (nem filmekből vannak csak tudom, hogy megtörténtek). Vannak dolgok amik valamiért nagyon megfogtak. Ezt lehet, hogy nem fogjátok elhinni (de igaz) 1-2 híres ember is kötődik hozzám, pedig ezek előtt nem hallottam róluk soha, még a zenekar nevét is csak 1×, de valamiért tudtam, hogy be kell írnom a zenekar nevét amire alig emlékeztem és ilyen "meleg", fura és jó érzésem lett (nem tudom megmagyarázni).

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mitől vannak ezek a dolgok?


2010. júl. 21. 16:53
 1/5 anonim válasza:
Előző életeidben jártál ott, laktál ott, valakid ottlakott szb
2010. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

most leírtad, hogy kötődsz vmihez?

bravó, én meg Lionel Messit bírom, meg a barcát!

most akkor mi vagyok én?

2010. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mindenben nem kell az előző életet látni...
2010. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így érezni, én ezeket megálmodom előre, azért érzem úgy hogy milyen hely és hogy jártam már ott.
2010. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy előző élet. Csak szerintem fura :)
2010. júl. 21. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!