Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a jelentése ennek a szimból...

Mi a jelentése ennek a szimbólumnak?

Figyelt kérdés

Lehet bolondnak néztek majd,de nem halucináltam.:)

Még suliidőben nem messze a sulitól mentünk az autóval,amikor a visszapillantó tükörben azt láttam hogy az ott lévő legnagyobb házon,asz egészet beborítva egy bekarikázott csillag jelent meg.

Nagyon szép sárga vagy aranysárga volt,ilyen gyönyörű színt még nem láttam.

Teljesen pontosak voltak a jelkép szélei,teljesen hibátlan volt.

A fura csak az,hogy csak a tükörben látszódott.Hátranéztem gyorsan és semmit nem láttam a házon,kizárólag a tükörben.


A lényeg végül is az,hogy mit jelent a jelkép.Egy bekarikázott csillag.3 ágú.A csillag legvékonyabb pontja(a vége) érte csak a kört.Ha jól emlékszem.:)


2010. júl. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a családod venni akar egy Mercedest.
2010. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó humorod van.:D Mehetnél a showder club-ba :D
2010. júl. 19. 16:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,5 ágú csillag.
2010. júl. 19. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
a pentagrammára gondolsz? keress rá . egyúttal lehet a gonosz jele is és egyfajta "védő" jelkép is. attól függ hogy a csillag egy ágon áll vagy kettőn
2010. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen azaaz. :O

Két ágon áll...De tőlem távol állnak az ilyen mágikus meg boszorkányos dolgok. :S Bár az ilyen "rejtélyek" nagyon foglalkoztatnak.:D


Érdekes ez az ügy.:D


Nagyon köszönöm! :)

2010. júl. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!