Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha resztvettem az...

Mit tegyek ha resztvettem az ezo tv sms jóslasban azonban választ nem érkezett?

Figyelt kérdés

Elkuldtem az SMS-t jött egy válasz sms is hogy hamarosan megkapom választ de azóta eltelt már 1 nap és semmi.

Mit kell ilyenkor tenni? Ugyanúgy ki kell fizetni az sms árat?



2019. nov. 28. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen, hiszen a szolgáltatást igénybe vetted. Az, hogy nem teljesült, más lapra tartozik.
2019. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Megfizetted a tanulópénzt, ha csalókba veted bizalmad.

At SMS árát már kifizetted, rajta lesz a számládon, vagy mér levonták kártyádról.

Tegyük hozzá, jogosan, hiszen a szolgáltató teljesítette a rá eső részt, továbbították SMS-ed.

2019. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ******?! ***** válasza:
100%
Ráfizettél, azt tetted!
2019. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszoptad. Ennyi
2019. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az SMS-est már kifizetted így jártál. Jelents be őket a fogyasztóvédelemnél, de gyanítom hogy lesz valami apróbetűs rész amire hivatkozni tudnak.

Egyébként most komolyan, szerinted egy db nettó sms-ből mi a szösz lehet megjósolni? :D

2019. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért fizetsz olyanért, amit akármikor ezerszer jobban meg tudod magadnak csinálni????

Én se fizetek az embereknek, hogy etessenek. Van két kezem, egy is elég. Neked netán nincs internet? Tv-d persze van te fideszes szellemileg rothadó hulla.

2019. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy válasz sms is hogy hamarosan megkapom választ de azóta eltelt már 1 nap és semmi"


A jóslat az volt, hogy hamarosan fogsz választ kapni. Szóval ezért fizettél. A jóslat viszont nem jött be. Előfordul az ilyesmi.

2019. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"jött egy válasz sms is hogy hamarosan megkapom választ"

Egy szavad sem lehet! Megjósolták, hogy kapsz választ SMS-edre. Megkaptad.

Most rajtad a sor lenyelni a békát...

2019. nov. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%
Nenagyon szivozzal veluk mer olyan rontast hoznak rad hogy na..
2020. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!