Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Na jó, most komolyan, érdekes....

Na jó, most komolyan, érdekes. (? )

Figyelt kérdés

Nem azért járok ide, gyakorikerdesekre, hogy a %-aimat számoljam. Nem is zavart, hogy lement, amíg meg nem láttam, hogy miért ment le. Írtam egy tanácsot egy srácnak, hogy bizony ha hallott valamit, és a barátnője is látott egy alakot mozogni, nézzen körül a lakásban, hátha ellopott valamit. Ezért le lettem pontozva. Nem is az döbbentett meg engem, hogy kevesebb lett a %-os arányom, inkább az, hogy feltettem magamban a kérdést, hogy Mikor dobta el az ember az eszét az ezotériáért? Nem hiszem el, hogy mindent, ami történik, már természetfelettinek kell hinni. Az a logikus válasz, amit én írtam. Vagy talán nem?:O

Mind1, válaszolni ebben a kérdésben nem fogok. Igazából írhattok bármit, írhatjátok hogy rinyálok össze vissza, mert nem adtak nekem igazat, és tudjátok mit?:) Igen.


2010. júl. 16. 03:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Lehet igazad van. o.O
2010. júl. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ejha, egy értelmes kérdés ebben a kategóriában?

Szerintem ha érdemben akarsz erről beszélni akkor kerülöd az itteni ezobitcheket.

2010. júl. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Csak egyesek nem azért járnak ide, h gy a százalékukat számolják, hanem hogy megerősítést találjanak a paraoniáikra.
2010. júl. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazad van. Az emberi butaság végteléen,és sajnos,egyre jobban terjed.

Nemrég egy nő írta,hogy babát vár,aki a férje születésnapján fogant,és az övén fog megszületni. Ezt vajon milyen erők intézék így.

Már a fogantatás sem biztos,hogy valóban akkor történt,de azt,hogy a baba mikor születik meg,vajon honnan tudja?

Most már csak azt várom,hogy megjelenjenek azok a linkek,ahol arról panaszkornak,hogy megverték szemmel a gyereküket,vagy a több középkori babonákat kérdezve. Ezekből nagyon sok van.

A józan ész lassan elvész.

2010. júl. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Tökéletesen igazad van. Az a baj, hogy az emberek akik mindenféle előképzettség nélkül vetik bele magukat az ezotériába (amellett hogy biztosan rossz, hazug és értéktelene útn indulnak el) képesek nagyon belemagyarázni mindenbe mindent. Tudom, tudom köhely és én se szeretem, de itt is az arany középút kell, ami hit helyett tudással és tanullással van szegélyezve. Ronda dolog volt hogy ezért lepontoztak.


Namaste

2010. júl. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A lepontozás:

Sokan keverik a tetszetős és a hasznos válaszok közötti különbséget, és az előző szerint értékelnek - helytelenül. Nem csak ebben a tárgykörben, hanem mindegyikben, ezért a %-os arány bőven nem reprezentatív.

Pld. tegnap: "Szereted a gyerekeket?" - az adható legszűkebb szavú válasz a "nem"/"igen". Az összes nemleges válasz le lett pontozva, csak mert ez olyan unszimpatikus volt a kérdezőnek/válaszolóknak. Miért? Pontosan ugyanolyan hasznos válasz, mint az "igen".

Hozzátenném, hogy tökéletesen felesleges ilyen jellegű statisztikai kérdést feltenni, de hát ez már csak az én véleményem.


"Nem hiszem el, hogy mindent, ami történik, már természetfelettinek kell hinni."

A szkeptikusok, racionális beállítottságúak számára nem is, sőt, semmit.

Azok számára, akik kissé sekélyesek (elnézést), vagy önbizalom hiányosak, vagy a saját erejükből képtelenek előre lépni, szeretnek felsőbb hatalmak mögé bújni, az ő segítségükre, erejükre várni, vagy azzal takarózni. Legyen az horoszkóop, mágia, akármi. Ezekkel a - számukra - szépen csengő szavakkal, fogalmakkal, elképzelésekkel talán könnyebb az életük.

2010. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!