Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érdekel az ezotéria?

Miért érdekel az ezotéria?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Érdekel, csak nincs hozzá türelmem.
2010. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom pontosan elmagyarázni.Van 1 ismerősöm aki jósolt nekem akit így ismertem meg.Nem tudott semmit rólam és mégis megmondott olyan dolgokat amiket nem tudhatott.azt mondta h több van bennem mint gondolnám de többet nem mondott el.Ő segít nekem tanulni.egyébként mindig is hittem a természet feletti erőkben és mindig is érdekelt az ezotéria.Igyekszem meg lesni sok féle ágat hogy megtaláljam azt ami igazán nagyon érdekel és amiben én is jó lehetek.
2010. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert hasznos, és valóban létezik, működik.

Szerintem sokan félreértelmezik az ezotériát, és kicsit túl van misztifikálva...

2010. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem igazából a szellemek érdekelnek az egészből. Nagyon megfogott az egész szellemvilág :D
2010. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvarázsol. :) Nem vagyok hívő, de érdekesnek találom és jólesik olvasni róla. Boszorkányság, misztikus lények, szellemek, jóslás, álmok.

Plusz jól jön az írásaimhoz. :)

20/L

2010. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!