Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul már...

Veletek is előfordul már ilyen? Álmodtam hogy, lezúhanok a lépcsőről olyan valóságos volt az egész és közben mintha megállt volna a szívem . és tök valsóágos volt az egész. Aztán felébredtem

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lépcsőről lezuhanni és úgy érezni, hogy megáll a szíved, jelez férfinak: el nem végzett feladat miatti szorongást, nőnek: közeli peteérést, kamasznak: erős vágyat egy meg nem kapott számítógépes játék után.
2010. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja. Volt. Amúgy emgint nem vagyok német.:) Én azt álmodtam, hogy a lakásbanmegyek a lépcsőn aztán lezuhanok, de úgy 10 éves voltam akkor.:) Meg olyat is álmodtam régen, hogy a hegyoldalon csúszok le, aztán az ajjánál nem tudtam meg, hogy mi történik, mert felébredtem. Meg volt nagyok sok olyan álmom, hogy óriásit ugrottam, aztán lezuhanok és beled*glök, de nem tudtam meg, mert felébredtem, de olyan jó érzés volt az álom, olyan volt, mintha repülnék, csak mikor álmodtam, akkor a zuhanás szörnyű volt, de utólag visszagondolva szuper. Amúgy valamilyen benzinkútnál volt ez este, senki nem volt ott, csak a lámpák meg valami benzinkútszerű, de nem szt figyeltem. Nam mindegy, mert eltértem a tárgytól.:) Bocsi.:) Amúgy tessék egy link: [link] Ez a nők lapjában van, de nem írtad,hogy fiú vagy vagy lány.:) Én már olyat is álmodtam, hogy egy játékban vagyok, k*ny*rnak, megd*gl*k, feléledek, elviszem a szüleimet, azt én ny*rom ki őket.:)
2010. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármit csak egy ember volt ott. Ez az előző utolsójára visszatérva.:) Szóval nem ők, hanem ő.
2010. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok! 17éves..
2010. júl. 14. 07:31
 5/6 anonim válasza:
lépcsőn lezuhani és szív egálást rezni_>barátokközt Magdi néni xDD :DD LoL
2012. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
előző vok megálást* érezni* :)
2012. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!