Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki járt már asztrológusnál,...

Aki járt már asztrológusnál, írna róla, hogy milyen volt? Mi utólag a véleményetek az egészről? És mennyibe került?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy radix elemzés átlag 10000Ft nagyságrendű, én ezért elbeszélgetek az ügyféllel, és a kérdéseire igyekszem válaszolni, elsősorban önismereti szempontból, egészség, párkapcsolat, munka, stb.
2010. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szóval Te asztrológus vagy?

hol tanultál, melyik suliban? :)

2010. júl. 12. 18:44
 3/3 anonim válasza:
100%
Sok asztrologusnal voltam, sok penzt ott lehet hagyni, foleg ha lebontja neked, mindenfele kerdesre. szerelmi elet, munka stb... szoval olyanhoz menj aki mindenre valaszol egyben. Kicsit draga de nekem az eletem mondta el, amiben akkor egyaltalan nem hittem, most kulfoldon elek pedig soha nem volt szandekom.... szoval keresd ot Vecsesen. Shoner Bela. 25 ezeret ker,sok? igen! DE megis kevesebb mint csalodasokra kifizetni es nem is tudod hasznalni, vagy fele sem jon be az eletedbe. Az biztos O kimerito valaszt ad neked egy evre szinte napra keszen, 1o evre meg nagyobb sorsfordulokat mond meg. Nem kell hinni benne, mukodik. A rossz is :( szamits ra, hogy nem csupa szepet es jot fogsz hallani. Ha elmesz mond meg neki, udvozli egy vendege :))
2010. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!