Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek az oroszlán...

Mi a véleményetek az oroszlán pasikról? Milyenek ők?

Figyelt kérdés

Nem linkeket kérek, hanem tapasztalatokat!

Köszi!


2010. júl. 11. 00:06
 1/7 anonim válasza:
100%
A férjem:)alapból féltékeny(no de csak egészségesen)amolyan"férfi a háznál,az úr"típus,de sokat segít,főleg mióta megvan a babánk.hirtelen haragú,de könnyen nyugszik,és baromi szétszórt.nagyon jó ember.én ikrek vagyok,néha olyan az itthoni hangulat,mintha olaszoknál lennék:kiabálunk,de imádjuk egymást:)kíváncsi leszek,a halak lányunk milyen lesz....
2010. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, de az én férjem is oroszlán és én is ikrek vagyok. :)))

A leírás pontos. Hirtelen haragú, de hamar le is nyugszik. Nagyon nehezen tűri az igazságtalanságot, képtelen valakinek "udvarolni", a szemébe mosolyogni, miközben teljesen mást gondol róla. Biztos lehetsz benne, hogy amit mond, azt komolyan gondolja.

A sörénye, akarom mondani a haja :D csodálatos! Erős, finom, puha, de mégis férfias.

Szereti, ha kényeztetik, olyan, mint egy nagy macska (az oroszlán is csak macska, csak egy kicsit nagyobbacska...), ez alatt értem a simogatástól kezdve a masszírozásig vagy buksivakargatásig mindent, hogy elheveredhet a nyugágyon és odaviszem neki a jéghideg sört, hogy isteni vacsit csinálok... stb. :))

Hálás a kényeztetését és jó látni, hogy mennyire élvezi!

Gyakran el kell mondani neki, hogy mennyire szereted őt és éreztetni kell, hogy felnézel rá, hogy elfogadod a hibáival együtt. Meg kell hagyni abban a hitben, hogy ő a családfő. ;)

Nagyon családcentrikus és tűzön-vízen át harcol a szeretteiért vagy a barátaiért.

Az ágyban is uralkodó, szeret irányítani és meghódítani minden egyes alkalommal. A különleges erogén zónája a kezek és a karok, főleg a felkar belső fele. Ezt olvastam egyszer valahol és kipróbáltam, és legnagyobb döbbenetemre tényleg! :D

A mi kapcsolatunk eleinte volt rettentő viharos, az első évben ötször szakítottunk, de aztán csak nem bírtuk egymás nélkül. :) Azóta is vannak néha nagy viharok, főleg hatalmi harcok, de most már sokkal jobban tudjuk kezelni, sokat tanultunk a hibáinkból.

És persze nincs tiszta csillagjegy, az aszcendens is legalább olyan sokat számít. A mi esetünkben ez mind a kettőnknél mérleg, ezért tudunk kifejezetten harmonikusan együtt élni.

2010. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!

csatlakozom az előttem szólókhoz:)én párom is ikrek:)és a leírások nagyon ott vannak:)

mi most vagyunk babaprojektben:)

2010. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nem elírtam(előző vagyok)szóval az én párom is oroszlán:)bocsi
2010. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
és én vagyok ikrek:)na csak leírom már h mit szeretnék mondani:)
2010. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
az első válaszoló vagyok.nos,amit én kihagytam,azt a kedves 2.leírta stimmel nagyon.:)
2010. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Énis oroszlán vagyok,és teljesen igaz amit az elözők leírnak,magamra ismerek az írásokba.:-)

21/F

2010. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!