Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos lány mérleg anszcendenssel...

Kos lány mérleg anszcendenssel és egy ikrek fiú mennyire illik össze szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:20
 1/8 anonim válasza:
ha azt írom, hogy semennyire, és körítek hozzá pár értelmesnek tűnő gondolatot, akkor nem fogsz összejönni/szakítani fogsz vele?
2010. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kapcsolat rövid távon ideális, könnyed, felemelő, de hosszú távon előjöhetnek a gondok.


Egy biztos, hogy kos-mérleg-nyilas bármilyen párosításban együtt nem tud jó üzleti döntéseket hozni, az ikrek borzasztóan gazdálkodik a pénzzel.

Eddigi tapasztalataom, hogy az ikrek elherdálja a vagyont. Majd lesz másik pénz - mondja. Aztán egy szép napon nincs másik pénz.


A kos-mérleg-nyilas-ikrek egy-két rossz üzleti döntést hoz majd együtt, talán a hibáikból tanulnak és később óvatosabbak és nem kockáztatnak annyit. Az ikreket azonban nehéz erre rávenni.

2010. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit írtam a pénzről saját tapasztalat, 4 olyan ikrek jegyű is van a közelemben, aki 2-3 örökölt lakásból stb nagy vagyonból "sikeresen" nullát csinált!
2010. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
amennyiben azt írjátok hgoy nem illenek össze, akkor sem fogom otthagyni és nem fogok szakítani vele, csak kíváncsi voltam rá hogy összeillik-e a két jegy:)
2010. júl. 6. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell elhagyni, de inkább nálad legyenek a pénzügyek, ha te vagy a kos lány, ha ikrek fiú vagy ne erőszakoskodj az üzleti ügyek terén.
2010. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én vagyok a kos lány, és nálam vannak most is a pénzügyek:) köszönöm szépen a választ:)
2010. júl. 6. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
komolyan mondom,ez egy vicc,ami itt folyik!menjetek el egy asztrologushoz
2010. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lucky.s. válasza:
Én kos lány vagyok mérleg aszcendenssel és 5 évig jártam egy ikrek fiúval (skorpió aszcendens) azért tartott 5 évig a kapcsolatunk,mert szerelmes voltam és mindent elnéztem neki. állítólag nem csalt meg. tüzes szerető,nagyon jó volt az ágyban és néha beszélgetett is. sehova nem akart elvinni. persze már bánja h vége lett de alapvetően a szexen kívül semmi nem működött.....
2010. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!