Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek lány-kos fiú illetve...

Ikrek lány-kos fiú illetve ikrek lány-mérleg fiú. Mi a tapsztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 11:59
 1/6 anonim válasza:
Nekem az a véleményem, hogy tessék őket megismerni és nem a babonás oldallal kezdeni.
2010. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te tényleg ez alapján akarsz párt választani? Remélem a kos fiú nem én vagyok.
2010. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló: az asztrológia és a babona nem egy és ugyanaz.

Én kos fiú vagyok. Ha ilyen alapján akarsz dönteni, akkor meg sem érdemled egyiket sem... de a mérleg fiú inkább csendes, nyugodt, visszafogott, míg a kos robbanékony, érzelmes, és amit akar, azt megszerzi (jó és rossz dolgot egyaránt).

2010. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jajjj édes jó Istenem....


most ha azt mondjuk ezzel meg azzal rossz, esetleg mindkettővel, azonnal dobni fogod őket?


Feltételezem még fiatal lány vagy, és nem állsz készen egy komolyabb kapcsolatra, ha ilyen kérdéseket teszel fel.

Tessék megismerni a fiúkat, a lehető legtöbb személyiséget!

És akkor kiválasztod mik azok a tulajdonságok, amiket keresel a másikban.

2010. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező egyszerűen kíváncsi, semmi több :) Ez az Ezotéria témakör, ahol joga van ilyen hülye kérdéseket feltenni, na :D


Ikrek-mérleg téren van közvetett tapasztalatom, totál harmonikus, poénkodós, laza kapcsolat, bár a mérleg srác náluk kicsit önbizalomhiányos volt, amit a lány nem tolerált annyira. De ezek erősen személyiségfüggő dolgok.

A kosokat poénos, lendületes embereknek ismerem, az egyik legjobb barátnőmnek is az a csillagjegye. Sokszor az őrületbe lehet őket kergetni a vég nélküli kérdezősködéssel :D xD

2010. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem azért kérdeztem, h majd ez alapján fogom kiválasztani azt a fiút akit éppen kiszemeltem, csak kicsit hiszek ezekbe és kíváncsi voltam h mi erről a tapasztalatok. :))
2010. júl. 7. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!