Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két oroszlán összeillik?...

Két oroszlán összeillik? Vagyinkább taszítják egymást?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy tudom nem nagyon fér meg két dudás egy csárdában... Mivel mindketten uralkodni akarnak stb de ha egyiknek pl erősebb az aszcendense lehet. Az oroszlánnak inkább olyasvalaki kell aki hajlandó behódolni neki
2010. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=bkabOlXjWfQ&feature=related

Olyanok, mint a csillagjegyük megtestesítői :) Szeretnek marakodni, a legkevésbé sem konfliktuskerülők és addig nem nyugszanak, míg a másik a lábai előtt esdekel. Van "cicásabb" énjük is, amikor dorombolva bújnak oda a párjukhoz, de akkor is szikrázik a szemük. Az én oroszlán ismerőseim sok mindenkit taszítanak, legyen az ikrek, vízöntő vagy skorpió, mert hosszú távon senki nem tud megmaradni mellettük.

2010. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
Csíkos a csíkoshoz, pöttyös a pöttyöshöz... Ahogy a természet megírta anno... De ez alapján még nem biztos, hogy össze is illenek... Nekem egy idő után herótom lenne magamtól... Már ha érted...
2010. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem a születési csillagképe alapján akarod kiválasztani a párodat?!... 8-o


Jobb, ha tudod, hogy nincs két egyforma "oroszlán", mert az aszcendensünk is meghatározza a jövőnket!

Sokaknál az aszcendens meghatározóbb a születési csillagjegynél...

2010. júl. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi a párommal oroszlánok vagyunk...és tökéletes a kapcsolatunk. Szerintem összeillenek.
2010. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!