Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha egy fiú és egy lány is...

Ha egy fiú és egy lány is mérleg akkor összeillenek? Nagyon F0NT0S lenne, kérlek sokan írjatok.

Figyelt kérdés

Érdekelne elsősorban a járás/párkapcsolat/randizás...

És érdekelne a szex is!


Jól kijönnek egymással...

Én mérleg fiú vagyok, hogyan hódítsak meg egy mérleg lányt??

Fontos!


2010. júl. 3. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól kijönnek. Én is mérleg vagyok, a mérlegek egymással passzolnak. Viszont a "FONTOS" szóban az "O" betű helyett miért "0"-át írtál?
2010. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általánosításban elmondható, hogy az azonos jegyűek nem passzolnak, főleg tűz jegyben (tapasztalat!). De egy olyan általánosítás is létezik, miszerint a különleges rezgésű emberek bevonzzák a vele azonos rezgésűt (mérleg-mérleg).

Így elmondani nem lehetne, hogy pontosan passzoltok-e, de általánosságban elmondható tehát, hogy az azonos csillagjegyűek nem passzolnak, de közben vonzódnak egymáshoz. Lehet, hogy nem így van, mert ez csak egy ÁLTALÁNOSÍTÁS (ismétlem), és a kivétel erősítheti a szabályt.

2010. júl. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Álatlánosságban elmondható, hogy az azonos jegyűek vagy nagyon összepasszolnak, mert ugyanolyanok, vagy pont ezért egymás agyára mennek...


de levegő/levegő, föld/föld jegy, az azonos csoportba tartozók illenek össze a leginkább... s talán az aszcendens, deszcendens, sem mindegy vagy hogy hol állt a hold születéskor meg mit tudom én :D


[link] ezt az oldalt nézd meg nagyon jó!!!!

2010. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlackSword ***** válasza:
Mert ha még egy lány kérdezte volna... De egy fiú??? Ne kombinálj!!! Az csak árt egy kapcsolatnak... Vonzódsz egy lányhoz... akkor ne a horoszkóp alapján dönts... Jól érzed vele magad, tetcik... Akkor hajrá!!! Ne bonyolítsd!!!
2010. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!