Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő Vízöntő aszcendens...

Oroszlán nő Vízöntő aszcendenssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki, aki jártasabb: Oroszlán a horoszkópom, nagyon tipikusan viselem is a jegyet... de Vízöntő az aszcendensem, és néha picit érződik. Milyen tulajdonságokkal rendelkező férfi illik mellém, mostanában előfordultak pofára eséseim, lehet, hogy rossz helyen keresek (persze nem ilyesmire vagyok kíváncsi, hogy pl. skorpió férfi, stb... ismerkedésnél nyilván nem erre kérdezek rá...)?

Köszönöm a válaszokat!

22N


2010. jún. 27. 23:19
 1/3 anonim válasza:
minél hülyébbet keress, hogy elhiggye ezeket
2010. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1 dobj egy ötöst és is pont Oroszlán/Vizöntő vagyok és 22 nő

2 annyi biztos hogy amint harminc éves elmúlsz az aszcendensed fog dominálni.

3 szerintem nem azon van a hangsúly hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik a férdi hanem hogy pontosan felismerük hogy milyen tulajdonsággal állunk szemben és ezt hogyan tudjuk kezelni.Tudok neked ajánlani néhány önsegitő könyvet ezzel a témával kapcsolatban.

Ha érdekel irj és küldöm őket.


Addig is minden jót kivánok!

2011. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szeretnék többet tudni a kedvenceidről hogy összemérjük a hasonlóságot légyszi irj

előző vagyok

2011. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!