Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nőhöz milyen horoszkopú...

Halak nőhöz milyen horoszkopú férfi illik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 19:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én tipikus halak nő vagyok (28), és rendkívüli módon vonzom a vízöntőket és az ikreket, de egyikkel se jött össze még hosszabb távon semmi, viszont nagyon szerelmes tudok lenni beléjük! :) Akik taszítanak, azok a tűz jegyek: kos, oroszán, nyilas. Még a barátaim között sincs ilyen jegyű. Jól kijövök a föld jegyűekkel: bak, bika és szűz, de kapcsolat szinten az ilyen férfi nem elég szenvedélyes, álmodozó hozzám. Akik szerintem a legjobban illenek a halak nőkhöz a rák és a skorpió. A rák érzelmes, romantikus, figyelmes, a halaknak pedig rengeteg szeretetre és odaadásra van szüksége. A skorpió rettentően szenvedélyes és érzéki, ez elvarázsolja a halakat, nagyszerűen rá tud hangolódni, és kiváló érzelmi és szexuális társak lesznek, ám ez gyakran átlendülhet a másik oldalra. Ezen kívül a skorpió nagyon féltékeny, amivel gyakran megfojtja az úszkálni, lubickolni szerető halakat, de szerintem nagyon jól tudják tanítani egymás. A halak pasi a halak nőhöz szerintem egyáltalán nem illik, mert mindketten túl megfoghatatlanok egymás számára. Néha rendkívül jól kapcsolódnak, aztán hirtelen elveszítik a kapcsolatot. Nehéz összehangolni mindkettejük hullámzásait.

Egyébként a legjobb barátaim viszont mind halak vagy skorpió jegyűek, esetleg bikák, de ott már kevesebb az érzelmi kapcsolódás, viszont jól kijövünk.

Ezek csakis személyes tapasztalatok :)

2013. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!