Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bak horoszkópú nőhöz milyen...

A bak horoszkópú nőhöz milyen jegyű férfi illik leginkább?

Figyelt kérdés
tapasztalatokkal...
2010. jún. 28. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

skorpió!


Az egyedüli , amelyik vonzódik ehhez a sokszor mélabús , de kitartó, céltudatos jegyhez.

A Rák-ot is emlegetik, de mindkét jegy inkább passzív, nem tudják egymást annyira motiválni.(Rövid távon elmegy, de hosszútávon kevés.)

2010. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Bak nő vagyok. A bikával és a mérleg pasival megértjük egymást. A párom is bika, már 5 éve keserítem az életét. :) Vicc volt, jól vagyunk, minden okés.


Tehát: MÉRLEG, BIKA

2010. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bak nő vagyok. A bikát mondják a legjobbnak (nekem túl romantikusak, határozatlanok, nem motiválnak), a skorpiót inkább motiváló, szexpartnernek (tényleg nagyon jó, ez tapasztalat, ők valahogy mindig vonzottak, valahogy kiszúrom őket).


A legrosszabb az ikrek. Na ezt én későn tudtam meg. 2007-ben férjhez mentem egyhez :), de 7 éve lesz, hogy együtt vagyunk. A kivételek erősítik a szabályt. Óriás hangos viták vannak, de édesek a kibékülések. Még bírjuk a kiképzést :).

2010. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom, az a kérdés, hogy mi a legjobb, de én csak a legrosszabbakat tudom mondani: Ikrek és Vízöntő! Na ezt a kettőt SOHA!! (Bak nő vagyok én is.)
2010. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én szűz férfi vagyok,szoval szűz!tapasztalat!
2010. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én bak nő vagyok és nyilas jegyű emberkével hozott össze a sors de imádom nagyon :)
2010. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 doryka1234 válasza:
Bak nő vagyok. Nyilassal volt már dolgom kétszer, nem nekem valók, az egyikkel ugyan együtt voltam 3 és fél évet a másikkal 1 hónapot, de nem hozzámvalók. Egy ikrekkel is összehozott a sors, nagyon beleszerettem nagyon rövid idő alatt, de a bak-ikrek nem jó párosítás!!!
2012. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!