Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a skorpió pasik?

Milyenek a skorpió pasik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2010. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Tüzesek, de időnként nagyon meg tudnak bántani (ez a skorpió lényege, a méreg tüskéjét időről időre belédszúrja). Szóval izgalmas kapcsolat, de sok fájdalommal.
2010. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
Menekülj, 2 vel jártam és a 3. is udvarolt, de szerencsére időbe rájöttem hogy mekkora kretén a többi is az volt szóval ha rám hallgatsz nem
2010. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Én is skorpió vagyok és az előzőnek csak annyit tudok üzenni, hogy talán nem hozzá illő "társadalmi rétegből" válogatott.
2010. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Az utolsó jó válasz :X

Amúgy a skorpió férfiak a legszenvedélyesebbek.

2010. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
35%
Szia. Tapasztalatom szerint játsszák a hősszerelmest, kedvesen közelednek hozzád, aztán váratlanul belédmélyesztik az ollóikat.
2010. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez alapján kéne dönteni. Mondjuk én skorpió nő vagyok és hiszek is a horoszkópban RÉSZBEN. nem a sza*os napi horoszkópban:)

Van benne igazság,amiket leírnak,de attól még nem kéne általánosítani,h Menekülj tőlük,meg ilyenek:D

Lehet,h neki bejönne:)

Meg azért nem kell 100%osan a skorpió jellemzést ráhúzni minden emberre...érdekes is lenne,ha mindegyik skorpió ugyanolyan lenne,pontosan a leírt tulajdonságokkal:)

2010. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Támadnak!
2010. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
büdösek
2010. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
aranyosak, igazából tudnak szertni és hűségesek amíg te az vagy hozzájuk, de amikor te fájdalmat okozol nekik akkor ők is megtalálják a mondját, hogyan okozzanak neked. Én sok skorpió férfit ismerek és nagyon szeretem őket, nem egy skorpió barátom volt és nekem csak pozitív tapasztalataim voltak. Én szeretem a skorpiókat.
2010. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!