Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek napjegy, rák aszcendens,...

Ikrek napjegy, rák aszcendens, szűz holdjegy: ez vagyok. Fura párosítás. Asztrológiai szempontból melyek lehetnek a fő jellemzőim?

Figyelt kérdés

Eddig minden pasim Nyilas napjegyű volt, és csőd volt velük a kapcsolatom. (Az tűz jegy, azt hiszem, pedig ez az elem hiányzik a jegyeimből...)

Az oroszlán jegyűekkel mindig konfliktusaim voltak...


2010. jún. 15. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
a horoszkóp semmirevaló!
2010. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Érzékeny vagy, és jobban bele tudsz a dolgokba mélyedni. Ez negatív és pozitív értelemben is így van. Az Ikrek nem kitartó jegy, sokszor vált irányt nagy hirtelenséggel, a Rák ezt csillapítja benned, sőt még a szűz is. Elgondolkodsz, mielőtt lépnél és ez nagyon jó. Viszont 1-2 problémán is hosszasan töprengsz, megoldási utakat vázolva magad előtt.

Egyébként nem rossz hátszeled van, csak próbálj néhány dolgon kicsit jobban átlendülni.

Inkább a víz és a föld jegyek illenek hozzád, ill. ezeknek a megjelenése pl, tűz vagy levegő jegynél.

2010. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

én, mint bak az ikreket mindig szimpatikus embereknek ítéltem meg, sok barátom az is. kicsit önfejűek tudnak lenni, de ahogy az aszcendensedet elnézem, lehet, hogy te más vagy... béketűrő, ugye? Szeretem az ilyen embereket.



jah és annak aki azt írta , hogy a hororszkóp semmirevaló, azt üzenem, hogy akkor mi a fenét keres itt, köszönjük, nem kérjük a véleményét. enyi.

2010. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Hát szerintem a szűz holdjegyed miatt kicsit hűvös vagy és nehezen mutatod ki az érzelmeidet.Ikrek létedre pedig tuti zárkózottnak tartanak az emberek a Rák aszcendensed miatt.

Neked a legideálisabb egy Nyilas napjegy-Halak/Rák/Skorpió holdjegyű pasi lenne!

2010. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ez vagyok!:))) Iker napjegy..rák aszc.. szűz holdjegy...hát nem egy könnyű..igen és engem is zárkózottnak tartanak..pedig..
2012. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!