Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fura párosítás akkor most...

Fura párosítás akkor most egyszerre vagyok gátlásos és gátlástalan?

Figyelt kérdés

Oroszlán fiú szűz aszcendensel!

nah erre mondjatok valamit ami tipikusan csak erre a kombinációra igaz


2010. jún. 13. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismerek egy emberkét, aki ugyanezen jegyek keveréke. Ő karakán, önfejű, kritikus, de nagy érzékkel képes objektíven hozzáállni az őr körülvevő dolgokhoz. Ezeken kívül gondoskodó és odaadó, nem sajnálja a sajátját a többiektől :) Rendkívül akaratos, sokszor akkor sem lehet meggyőzni, hogy ostobaságot cselekszik, amikor az nyilvánvalóan látszik ---> amit eltökél, abból aztán nem enged. Sértődékeny és humoros ezek mellett :)
2010. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*ŐT körülvevő dolgokhoz
2010. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt egy diagram, mi hogyan befolyásolja a személyiségedet:


_

| |

| |

| | _

| | | |

| | | | _

| | | | | |

| | | | | |

_________________


az első a születési csillagjegyed, Oroszlán

a második az ascendens, SZűz

a harmadik meg a tanult viselkedések


te is láthatod, hogy nem egyenrangúak bizonyos dolgok.

2010. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

csávó létedre a kiskegyedet olvasot vagymi? és onnan szedted ezt a baromságot?

GONDOLKOZZATOK MÁR? HOGYLEHETNE EZ IGAZ? FELKÉNE NŐNI MERT ÍGYCSAK BAJOK LESZNEK HA ILYEN BAROMSÁGOKKAL FOGLALKOZOL...bár könnyebb a problémákat meg a felelőséget egy kis irományra kötni hogy jajj neméntehetek ról,a ez ígyvolt megírva...CSICSKÁK VAGYTOK MIND

2010. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te viszont nagyon intelligens lehetsz, utolsó :D Gratulálok hozzá! xD Ha ez neked nem pálya, akkor oszd az észt a tudományos témában, mert abban nyilván otthon vagy ;)
2010. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

intelligensebbnek tartom magamat az ilyen agyilag eltorzult embereknél vagy mik vagytok...


ha vmit csinálok tudom hogy azt én akartam én b@sztam el, nempedig a bp tv-s jósda miatt volt...

2010. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És ha érdekel akkor van vele valami problémád kis köcsög néha jó hinni valami olyan dologban amit az ember nem tud megmagyarázni amúgy is csak érdekelt és ha egyszer belenéznél egy olyan könyvbe ahol direkt erről írnak nem újságra gondolok. Te is biztos azért vagy ekkora idegbeteg mert cseszi az agyad, hogy ilyen az élet


a kötekedősnek üzenem a többit köszönöm

2010. jún. 14. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj!de te azt hogy csinálod?gátlásos és gátlástalan?!nem vagy skizofrén?:)
2010. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hhehe nem de ugy olvastam, hogy az oroszlánok gátlástalanok tehát nem széggyenlősek vagy ilyesmi a szűz pedig az ellentétje amugy én személyem szerint ha jobban néznék ki gátlástalan lennék de most az ellenkezője
2010. jún. 14. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
egy kicsit hasonlítasz a bakra nagyon
2010. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!