Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lány vagyok orszlán...

Bika lány vagyok orszlán aszcedenssel. Milyen csillagjegyű társ illik hozzám a horoszkóp szerint?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

tapasztalat szerint skorpió nem.

én is bika/oroszlán vagyok, két "kapcsolatom" volt, mindkettő skorpióval, egyik se volt túl jó (ideig-óráig igen...., de hosszútávpn nem )


21/L

2010. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanez vagyok, nekem skorpió párom van 7 éve (skorpió aszcendenssel..), ő az életem, de szerencsére 30 éven felüli és már kiforrott, nem annyira magával van elfoglalva, sokkal tudatosabb, nem annyira ösztönös, de még így is néha kikészít a hullámzásaival. Amúgy utána is nézhetsz, hogy a skorpiót is ajánlják a bika lányoknak, de szerintem is a bika az egyetlen jegy, amelyik a skorpiót jól tudja elviselni és nem csetepatéznak folyamatosan. Meg még a Rákot mondják, a legjobb barátaim azok. Viszont az Ikreket nem tudom elviselni.

Hát ezek a személyes tapasztalataim, de persze egyénenként változik minden.

Bár azért remélem, nem jegy alapján akarsz párt választani..

2010. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!