Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak lány vagyok, a barátom...

Bak lány vagyok, a barátom nyilas (természetesen fiú). Horoszkóp szerint hogy illünk össze?

Figyelt kérdés
Nincs semmi gondunk, csak kiváncsiságból :)
2010. jún. 21. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A horoszkóp szerint nem illetek össze,mert a Nyilas túl optimista,a Bak meg túl pesszimista. :)
2010. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

de az ellentétek vonzzák egymást

pont hogy ki is egészítitek egymást

2010. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nyilas vagyok,és imádom a bakokat minden téren,mert megértőek,kedvesek,aranyosak...egyszerűen szeretni,imádni,ölelnivalóak..és tök jól elvagyok velük:D szóval szerintem összeilletek akkor is,ha sokan nem ezt mondják..ugyan én nem vagyok asztrológus meg semmilyen ulógus,csak tudom:D tapasztaltam..:)
2010. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A horoszkóp szerint nem illetek össze, de ez ugye nem számít semmit :)


Ők egymás „szomszédos” jegyei. 30°-os szöget, vagy más néven félszextilt zárnak be egymással. Ezt általában gyenge csillagkapcsolatnak minősítik. Ha Nap-jegyeink ezt a szöget zárják be, az elemek és a minőségek sincsenek összhangban. Ezekre a kapcsolatokra jellemző, hogy a felek tudatosan választják egymást, és többet kell tenniük a kapcsolatért, mint másoknak. Minden esetben az egyik fél felad valamit.


A Bak jellemzője, hogy eléri a célját, és aztán új célokat tűz ki maga elé. A Nyilas pedig az igazság és megismerésére törekszik és közben lenyűgözi őt a Bak magabiztossága és határozottsága. A tekintélytisztelő Bak könnyen a Nyilas meggyőződéseinek és hitének a rabjává válhat, és könnyen meglehet, hogy amikor a Nyilas ezt észreveszi, megpróbálja majd eltéríteni a Bakot a célja felé vezető útról. A Bak ekkor kitör a karámból és továbbra is halad a célja felé. A Nyilas emlékezteti majd őt, hogy nem a cél a fontos, hanem az odavezető út.

2010. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nyilas vagyok,és imádom a bakokat minden téren,mert megértőek,kedvesek,aranyosak...egyszerűen szeretni,imádni,ölelnivalóak..és tök jól elvagyok velük:D szóval szerintem összeilletek akkor is,ha sokan nem ezt mondják..ugyan én nem vagyok asztrológus meg semmilyen ulógus,csak tudom:D tapasztaltam..:)



Én bak vagyok,és eddig akikebe szerelmes voltam mind nyilas :D legjobb barátnőm is nyilas

2010. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!