Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemzi egy oroszlán/bak nőt?

Mi jellemzi egy oroszlán/bak nőt?

Figyelt kérdés

Oroszlán csillagjegy alatt születtem és bak az aszcendensem. De nem igazán produkálom az oroszlánokra jellemző vagányságot, bátorságot, nyitottságot, céltudatosságot. Visszahúzódó vagyok, bátortalan és még fogalmam sincs "mi leszek ha nagy leszek"

Egy oroszlán tud ilyen is lenni, vagy csak én vagyok ilyen kis "lagymatag" nagymacska? :)

20L


2010. jún. 8. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, tök más vagy mint a horoszkópod ergó megcáfoltad.De te még is hiszel benne. Gratulálok^^
2010. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én meg gratulálok a haszontalan válaszhoz...

Ha nem érdekel ez a téma, minek olvasod?

Ha nem tudsz érdemileg hozzászólni inkább maradj csöndben!

2010. jún. 8. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az eltévelyedettség egyelőre csak a korod miatt van. A bak is elszánt és céltudatos, a többiben egyértelműen a bak dominál.

Mindenesetre elég ellentmondásos a két jegy, hiszen az oroszlán öntelt, a bak pedig megveti ezt.

2010. júl. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. aug. 4. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!