Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Halak nőkről?

Mi a véleményetek a Halak nőkről?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írj légy szí^^
2010. jún. 8. 09:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat;)
2010. jún. 8. 22:53
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem apukám és anyukám is halak, de mégis mindenben másak. Anya mindenen felidegesíti magát, miközben apa csak röhög az egészen. Anya mindent megcsinál más helyett, sosincs olyan hogy apa tereget ki, vagy mosogat el. Anya könnyebben kimutatja a szeretetét, mint apa, de ez valószínűleg csak nem kérdése. Apa ritkán mérges vagy ideges, anya viszont mindenen felhúzza magát. Anya önzetlen, mindig megmondja másnak a szemébe a véleményét, apa viszont ellenkezőleg. Elöbb a munka, aztán a szórakozás. Így van ezzel anya, apa viszont teljesen ellenkezőleg. Ő csak élvezi az életet, mindent akkor csinál ha van kedve hozzá. Lusta. Apát sokkal inkább nézném vizőntőnek (ami én vagyok) mint halaknak. Anya viszont egy vérbeli halak. Sokszor vitáznak apró dolgokon, nem is értem hogy két ennyire különböző ember hogy viseli el egymást ilyen könnyen. De végülis az ellentétek vonzzák egymást. ;)

Ezzel a kis mondókámmal arra akartam célozni, hogy egy embert nem a csillagjegye határoz meg. Mert minden ember más. Viszont én nagyon horoszkópos vagyok, szóval furcsállom a szüleimnek ezeket a dolgait. Nagyobbik húgom ikrek. Rá telljesen vall a csillagjegye. Zárkózott, magányosnak tűnő. Szereti sajnáltatni magát, és jobban elvan magával és az állatokkal, mint az emberekkel. Kissebbik húgom oroszlán. Ő egy gyökeres példája az oroszlánnak. Nagyon vad, de érzékeny, nehezen felejt, de mindent kierőszakol, nagyon makacs. Én vízöntő vagyok. Makacs, lusta, legbelül nagyon érzékeny, türelmetlen... Apumra ütök!:)

Nah hát bocs ha nagyon hosszúra sikeredett. :)

14/L

2010. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én se hiszem, hogy egy embert 100%osan a csillagjegye határozza meg...;)

De sok minden igaz rám, ami a halakra...

De ettől függetlenül tudom, hogy nem feltétlenül amiatt van:D

És nem baj, hogy hosszú lett, köszönöm a válaszodat;)

2010. jún. 9. 15:33
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincsmit:D
2010. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is halak vagyok. De irigylem azt, akinek halak mind2 szülője. Nekem apum szűz, anyum oroszlán. Soha nem értik, meg a magasztos gondolkodásomat és a hirtelen haragomat. :P, Amúgy a hivatalos ügyek intézése bennem is mindig feszültséget kelt. :D Mindig nagy szám van, sokszor vissza kell fogom magamat.
2010. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

utolsó!


Húú nekem mondod...nekem anyám kos...:D áh...az őrületbe kergettük egymást:D tűz és víz...:D apám is kos...bár...őt nem ismerem, mert elváltak a szüleim, amikor 3 éves voltam, azóta nem láttam...:D

2010. jún. 13. 20:17
 17/17 anonim válasza:
Hajaj mi megy itt. Nos, a halak jegyűek egyik tulajdonsága a sorsába való bölcs belenyugvás, melyet ahogy látom nem mindegyik halacska gyakorol erre felé... Nekem az aszcendensem is halak, szóval ahogy olvasom a jellemzéseket, a 98%a egy az egyben illik rám. És nem sajnálom, najó a mai világban nem könnyű egy halaknak talpon maradnia, de a legtöbb kap mellé szerencsét is. Az hogy foglalkozom az emberekkel... Én sosem éltem meg hátránynak, sőt kihasználom és ez lesz a munkám is, ha minden jól halad. Baromi könnyen befolyásolható egy halak nő, játszi könnyedséggel verhető át, de azt mondom hogy aki a saját hibájából sem tanul az miből? Meg van a szépsége annak is hogy a saját kis világodban élsz, és a többi erőszakos meg törtető ember között kell lavíroznod, de mire való a híres megérzésed ha nem erre?:) Én odavagyok a halakságomért (valószínűleg mert a magát eléggé szerető bakból is van bennem kicsi), és megpróbálok vele együtt élni, mert tulajdonképpen sokkal jobban szeretek a föld felett járni, mint a földhöz láncolva létezni... De az már tipikus hogy a nálam döntésképtelenebb embereket én is nehezen viselem el, sőt kihoznak a sodromból, de annyit jelent hogy magamnál erősebb akaratú, és könnyebben döntő embereket állítok magamhoz, hogy azért mégis eligazodjak a világban. És pedig nekik a nehezebb. És vállalják, én meg rájuk bízom magam, ha kell pedig másra, mert ha kicsit mögé láttok drága halak, akkor csak ti mondjátok meg kiben bíztok, vagy ki dönt helyettetek, és tulképp övé a piszkos munka. És igen, szívesebben vagyok dupla halak mint dupla kos, vagy bak, esetleg skorpió. Na ez asszem kellett ide:D 20 voltam és lány:)
2010. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!