Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Halak nőkről?

Mi a véleményetek a Halak nőkről?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írj légy szí^^
2010. jún. 8. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
az ember nőket jobban szeretem
2010. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám tipikus Halak. Önfeláldozó, olyan szintig hogy az utolsó falatról lemond miattam. 15 éve él egy kibxttul rossz házasságban, de nem lép semmerre se, inkább tűr. Hivatali ügyeket nem intéz, de ha vki noszogatja vagy megy vele, akkor igen. Nem tud úszni, fél a víztől. Nem kér semmit, nem pletykálkodik, senkire se haragszik igazán.Sokszor felhúzza az orrát kis semmiségeken, nagyon érzékeny, de gyorsan ki lehet engesztelni.

Az egyik barátnőm is Halak, szinte ugyanez. Kivéve hogy nem húzza fel magát dolgokon.


16/L

2010. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én halak lány vagyok. 22 éves. Anyám is halak.

Hangulatemberek vagyunk mindketten. Ha rossz passzban vagyunk, nagyon hamar megsértődünk minden apróságért. Viszont elég önzetlen,önfeláldozó, szeret szeretni, makacs, ragaszkodó. Röviden ennyi, ami mindkettőnkre illik.

2010. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én halak vagyok. Idegen társaságban eleinte félénk aztán nagyszájú vagyok. Nagyon segítőkész, átérző talán kicsit önfeláldozó. Jó a humorérzékem :) általában jó kedvű és optimista vagyok de új dolgokba nagyon nehezen fogok bele, viszont utána már nincs önbizalomhiányom, megy mint a karikacsapás. Hivatalos vagy egyéb ügyeket én sem szeretek egyedül elintézni, nem azért mert nem tudok hanem mert szeretem ha valaki ismerősöm van a közelemben akivel tudok dumálni. Társaség kedvelő vagyok de, azért időként én is magamba fordulok.


21/L

2010. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utolsó...mintha magamat olvastam volna...XD

Teljesen ugyanez...:D


Várok még azért válaszokat;)

2010. jún. 8. 13:03
 6/17 anonim ***** válasza:
Gazdag halak fiúval tökéletesen összeilletek, mert a halak érti meg igazán a halak partnerét, és mindketten szórják a pénzt. Tudom nem ez a kérdésed, de nekem ez a válaszom;) 20/F (halak)
2010. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Befolyásolhatóak, sajnos nem mindig mérlegelik a tényeket. Amúgy kedevesek, én kijövök velük :)


20/L Rák

2010. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én halak vagyok. Mindig kell valaki akire számíthatok, és ha nincs mellettem olyan, akivel nagyon jóban vagyok, bezárkózom és megrettenek. A hivatalos ügyeket én se szeretem elintézni, illetve régebben még az is nehezemre esett, hogy piacra, boltba egyedül menjek. Azon kívül nagyon könnyen megváltozik a hangulatom, de a barátaim előtt sosem sírok, de mutatom ha rossz kedvem van, ilyenkor nehezebb engem jókedvre deríteni, és sokszor megbántom a többieket. Nagyon könnyen lehet engem befolyásolni, úszok az árral. Sok mindent tudnék még mesélni de hát na... :)
2010. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nah, én is Halak vagyok! :D Ismerkedésnél visszahúzodó vagyok, de ahogy egyre jobban megismerem a másikat, úgy bátorodom, és nyílik szóra a szám. Tűröm, ha beszólogatnak, időnként visszavágok. Megsérteni nem, vagy csak nagyon nehezen lehet. Könnyen átérzem a másik problémáit, e szerint próbálok segíteni neki. Általában vidám vagyok, de én is hangulat ember vagyok, könnyen le lehet hangolni bármivel.
2010. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22:24-es vagyk, 15 és lány. :)
2010. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!