Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a közös a vízöntőkben a...

Mi a közös a vízöntőkben a bakokban a halakban és a nyilasokban?

Figyelt kérdés
ez a négy jegy valahogy nagyon egy húron pendül úgy értem:gyorsan tudnak barátkozni egymással pl a vízöntő bak nyilas nagyon jó 'párosítás' meg a halak és a bak is egy életre barátok maradnak.valahogy furcsa,én vízöntő vagyok és csak ilyen jegyű barátaim vannak és ami még viccesebb az az:hogy az összes barátom ismeri egymást és őkis nagyonjól kijönnek egymással,valamiért nagyon foglalkoztat ez a kérdés.
2010. jún. 6. 13:14
 1/5 anonim válasza:
46%
Én kékszemű vagyok, és nagyon sok barnaszemű barátom van, ez miért lehet?
2010. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én bak vagyok, de ezek közül egyik jeggyel se jövök ki jól, sőt...
2010. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%

Én vízöntő vagyok, és legjobban a vízöntő barátaimmal jövök ki...

De az is lehet, hogy csak véletlen:)

2010. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilasként nem jövök ki a bakokkal egyáltalán és a halak személyisége sem köt le sokáig. Ők inkább, olyan többször találkozzunk, de kevesebbet.


Különben nagyon érdekes amit irsz, mert nekem középsuliba a 2 legjobb barátnőm, egyik szüz, a másik bak volt. Nyilván akkor másképp gondolkodik a ember és más dolgok érdeklik, mint később. Bár azóta másfelé sodort minket az élet, azóta is jóban vagyunk és sokat beszélünk. Viszont egy idő után érzem, hogy a negativ hozzáállásukkal, leszivják az Én pozitiv energiám, nagyon szeretem őket. :)Ez nem csak csillagjegy, másról is szól. Te is tapasztalod. :)

2010. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani skorpió létemre, hogy mindegyikkel megértem magam ezen jegyek közül :) Ez mindenképp egy közös jellemzőjük :P
2010. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!