Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nők, milyen horoszkópú...

Nyilas nők, milyen horoszkópú pasikkal jöttök ki a legjobban?

Figyelt kérdés
Pl. A vízőntővel mik a tapasztalataitok?
2010. máj. 28. 08:39
 1/9 anonim válasza:
Én is nyilas vagyok nekem mérleg a párom már 10éve együtt vagyunk,és nagyon jó minden.a vizöntökröl már nem ez a tapasztalatom..de hát erre nem lehet adni minden ember más!
2010. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ikrekkel, mérlegekkel. Vizöntő pasit nem is ismerek, ha jobban belegondolok, csak nőt és hát ha valami nem úgy történik, ahogy Ő szeretnné, iszonyat hisztis, durcás tud lenni. :-) Gondolom azért pasinál más. Meg a fenti sem hiszem, hogy minden vizöntőre igaz, ez csak egy pl a sok közül.
2010. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én az oroszlánnal :)

3 éve vagyunk együtt. :)

De a nyilasok is mindig megtaláltak, de azokkal nem lett csak flört.

L/23

2010. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak édesanyám példáját tudom leírni. Ő nyilas apa meg bak, cudar párosítás! Már 50 éves házasok, de anyukám végtelen türelme, és hozzáállása kellett ahhoz, hogy eddig is bírták az együttélést. Én Kos vagyok a férjem Bak, de nekem is meg kellett vívnom vele a saját kis harcomat. Szerencsére alkalmazkodó típus, viszont kész érvekkel lehet csak meggyőzni az igazáról.
2010. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nyilasként többször bevonzottam az ikreket, egyhez férjhez is mentem, nem vált be. Az igazit egy Bikában találtam meg. Vízöntőből csak barátnő jutott, kikészített. Se vele, de nélküle kapcsolat.
2010. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilas nő vagyok,a férjem bak.Tényleg cudar párosítás,elvégre mi jó sülhet ki egy örök optimista,és egy örök pesszimista kapcsolatából?!De azért működik 10 éve,volt egy szűz férjem is,ebből válás lett.....
2010. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is nyilas vagyok, az exem vízöntő. Mi iszonyat jól kijöttünk egymással, hiszen mindkettőnknek nagy a szabadságvágya így ezt meg is tudtuk adni a másiknak. A szakítás se veszekedés vagy megcsalás miatt következett be, hanem sajnos a távolság, az időhiány és egy-két rossz dolog megtörtént ami nem rajtunk múlt, mégis sokmindent megváltoztatott.

Teljesen oda voltam (vagyok) érte, igaz h az érzelmeit nem mindig mutatta ki, de nagyon őszinte, kedves, barátkozó, sokszor antiszociális - ilyenkor ne várjon az ember tőle hosszadalmas beszélgetéseket - segítőkész, nagy az igazságszeretete, kompromisszumkészséges ugyanakkor megvan mindenről a konkrét véleménye, szókimondó. Néha bizonytalan, da amikor tudja mit akar akkor el is éri :)

Előtte volt kapcsolatom ikrekkel, skorpióval, bikával, kossal, ezek közül az ikrekkel jöttem ki legjobban de vele is egy 4 évig tartó se veled se nélküled kapcsolat alakult ki. A skorpióval is egész jól kijöttem csak ő meg szeret mást is meghódítgatni így megbízni nem tudtam benne, az érzéseit meg szinte soha nem mutatta ki.

Így nekem a legtökéletesebb eddig a vízöntő volt, remélem még visszatalál hozzám mert nála jobb társat nem tudnék elképzelni magamnak. Ja és még valami...ő pl soha nem volt féltékeny...ez néha már idegesítő tudott lenni, főleg amikor kicsit féltékennyé akarja tenni az ember h lássa h harcol érte, de nem...ő nem féltékeny :S Ez kicsit fura volt, amúgy negatívomot összességében nem nagyon tudok mondani max az antiszoc dolog...sztem ha más is ezeket tapasztalja akkor a nyilas-vízöntő egy nagyon jó párosítás...persze ezt nem lehet ilyen sarkosan kinyílvánítani, attól hogy vannak a nyilasoknak is és a vízöntőknek is külön-külön hasonló tulajdonságai, ez még nagyban ember függő is, hiszen két nyilas nő sem egyforma, ahogy két vízöntő pasi sem.

Nekem ennyi a tapasztalatom. Csupa pozitívum :)


23/L

2010. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia!

én nyilasként jól kijöttem a vízöntőkkel, de leginkább azért, mert az ascendensem vízöntő :)


jelenleg egy szűz-el élek hatalmas boldogságban, ami a nagy könyv szerint az egyik leggázosabb párosítás.

viszont az ő ascendense nyilas, az én Mars-om pedig a szűz jegyében van (tehát a férfi ideálom szűz) mellesleg számos más bolygóm is figyel a szűz-ben, így egymásra tudtunk hangolódni.

egy szó-mint száz, szerintem ne csak a Napjegyből indulj ki.

Látod itt is van nyilas, aki a mérlegre esküszik, na én tőlük például falra tudok mászni :)

miközben állítják, hogy a nyilasnak az oroszlán és a kos a legjobb , tőlük is hülyét kapok :)

egy szó mint száz: ha az asztrológiát hívod segítségül a szerelmben,akkor már komplett képlet-elemzés útján tedd :)

2010. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
hát, én is nyilas vagyok mióta az eszemet tudom, de nem a horoszkópot nézem. Nyilván, a kommunistákkal való kapcsolatot tiltják a vezéreink, illetve, mivel nyilasok vagyunk, külföldiekkel sem nagyon kéne összejönnünk. Német náci férfiakkal még talán megengedett.
2010. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!