Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg semmi jelentősége...

Tényleg semmi jelentősége nincsen a csillagjegyeknek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem hiszek ezekben a dolgokban, de mindenki ezt kérdezi, ez összeillik e azzal, izé... én emg olvasgattam hogy én és a párom összeillünk-e ez alapján, és hát nem nagyon. de amúgy közbe meg szeretjük egymást és elvagyunk... Ki találta ezt ki?
2010. máj. 26. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerepe annyi, hogy ad egy általános személyiségleírást, mivel hosszú idő óta végzett megfigyelések alapján áll össze. Azt azonban nem szabad elfeledni, hogy egyetlen horoszkóp sem ad teljes képet. Inkább érdekesség, nem döntő tény az ilyen :) én nem adok horoszkópra a párválasztásnál
2010. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj, maga a csillagjegy nem hülyeség - csak az nem látja mennyire igaz, aki nem foglalkozik vele -, alakítja a személyiséged, de NEM a párkapcsolatod.

Van pár milliárd ember a földön, szerinted nem kapcsolódik minden csillagjegy mindegyikkel - és hány boldog pár él a Földön!

Úgyhogy ne, akik folyton azt kérdezgetik, hogy összeillenek-e csillagjegy szerint, azok már túlzásba esnek. Ez nem ettől függ, mert kapsz ugyan egy személyiséget születésedkor, de azon változtat a környezet, az idő, te magad...

2010. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10:05

bárcsak ezt a gyönyörű választ kitennék az oldal készítői az ezotéria rovat tetejére, hogy mindenki olvassa el, mielőtt kérdezne...


a leghasznosabb válasz!

2010. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
10:05nél a pont!:) Minden nap 86 kérdés: X csillagjegy összeillik Y-al? mert ha papiron nem illik össze, akkor nem fog vele összejönni, vagy szakít?
2010. jún. 6. 13:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon is számít. Tapasztalat.
2010. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves 05.26. 12:52 !

Nyilván a fronthatásokat is csak kamuból/lehúzásból találták ki, ugye?

2010. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!