Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák pasi, oroszlán csaj? Mit...

Rák pasi, oroszlán csaj? Mit lehet ebböl kihozni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 06:59
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
rák férfi vagyok a feleségem oroszlán, régóta együtt vagyunk. A csillagjegyek értelmezése érdekes dolog, de ne ez alapján dönts, hanem a józan ész vezéreljen.
2010. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Oroszlán csaj vagyok és életem legszebb és leghatalmasabb pofáraesése volt a rák barátom...a szex isteni volt,a személyiségünk viszont nem passzolt,fél évig veszekedtünk üvöltve,amikor szakított..hiányzik..nagyon..de ez van..az nem élet,amit mi éltünk..voltak benne gyönyörű pillanatok,de túlnyomórészt nagyonfájt..egyébként ha ennyire hiszel benne,akkor nézd meg mellé az aszcendenseteket..ha az összeillik,akkor lehet,nem lesz baj,mint ahogy az előttem lévők is írták..de nem ettől függ a dolog..próbáld meg elviselni a hülyeségeit,és fordítva..és akkor minden rendben lesz..
2010. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mi 8 éve vagyunk együtt,ebböl 3 évé hazasok,van egy8 hos fiunk, de sokan azt mondjak nem illik össze a két csillagjegy,de ki tudja?eddig minden ok.
2010. jún. 2. 19:26
 14/17 anonim válasza:

Nos én már kétszer próbálkoztam ezzel a kombinációval. Akkor sem és most sem jött be. Egyszerűen akárhogy is megjátszom magam, az oroszlán spinék erőszakos, akaratosak, időval kikészítik az embert. Ha szépek akkor ráadásul iszonyatosan beképzeltek is, Istennőnek érzik magukat. Persze ezt soha, de soha nem ismernék el, és ha ezt most egy igazi oroszlán csaj olvassa akkor még meg is sértődik. Elnézést!

Szóval ti talán nem vagytok benne a horoszkóp közepébe, és remélhetőleg fiatalon találkoztatok. 25 év felett szerintem nem sok esély van :))))

De a kivételek erősítik a szabályt!!!!

2010. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
:
2010. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Érdekes, én oroszlán srác vagyok, sok tapasztalatom nincs rák kapcsolatokról, az oroszlánok nagyrésze fellegző barom amúgy arra számíts. Még a lájtosabb esetek is nagyon erősen "vakmerőek", én sem vagyok tipikus oroszlán nincs pl túlsok önbizalmam alapból, de rohadt vakmerő tudok lenni és ha nem is hangoztatom ösztönösen uralkodnék mindenen amin lehet, persze emberfüggő nagyon hogy kin mennyire jönnek ki ezek a dolgok. szerintem működhet a kapcsolat ha a csajra ráhagyod hadd legyen a birodalma "uralkodója" fordítva átlagosan amúgy jobban működik megfigyeléseim szerint (ha a pasi oroszlán és a csaj rák) próbálj nem megsértődni azon ha azt hiszi "ő az okos" :) Oroszlánokra legtöbbször amúgy pont hogy rajongással kedvességgel, szeretettel tudsz hatni, pl én nem tudok haragudni sem olyanra aki látványosan imád. működhet rajtatok múlik minden szerintem.
2016. febr. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem egy lány ismerősöm kavart egy oroszlán pasival, az lett a vége, hogy az oroszlán szereplőnk félrek_rt, aztán a leányzó is félre ment, lányból nem néztem volna ki, a pasi meg a csajnak bejött, de többen is megdöbbentünk, hogy ilyen pasival hogy jöhetett össze, meg hogy ilyen csaj mellett hogy mehetett félre. Viszont ennek örülök, mert én most így a rák énemet meg tudtam találni rákként :) szvsz szerintem baromság maga a horoszkóp, de az ember jellemvonását elég jól ki tudja rajzolni.
2016. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!