Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika pasi, Oroszlán csaj?

Bika pasi, Oroszlán csaj?

Figyelt kérdés
HA VALAKIT NEM KÖT LE A HOROSZKÓP VAGY NEM HISZ BENNE ÖRÜLNÉK HA NEM ÍRKÁLNÁTOK!-.-
2011. márc. 21. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen a horoszkóp! Inkább próbáld meg, hogy összeilletek-e.
2011. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Összeillünk de gondoltam megkérdezem itt gyakoriba.(=
2011. márc. 21. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem értelek, ha összeilletek akkor ha itt azt mondják hogy felejtsd el, akkor szakítasz?


Egyébként az asztrológia ennél sokkal összetettebb, hogy oroszlán, meg bika. Ha tényleg érdekel a válasz akkor szerezd be a párod pontos születési adatit, óra perc is. Meg a sajátod is szükséges és elmész jó pénzért egy asztrológushoz. De sok a csaló, úgyhogy jól gondold meg kihez mész.

2011. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam megkérdezem másnak mi a véleménye erről a kapcsolatról.^-^ De am nem szakítok.:D

Tudom.: D

De mikor régebben jártam Jóshoz nem mondom kihez ő nem csalt tehát.:)

2011. márc. 22. 16:44
 5/8 anonim válasza:

Szia! Én is Oroszlán lány vagyok és egy régi nagy szerelmem Bika volt. Én ezt az írást találtam, és szinte teljesen igaznak találom a tapasztalatokból ítélve. :-)


BIKA+OROSZLÁN Az Oroszlán elvárja, hogy felnézzenek rá és csodálják. Ezért hódolókat gyűjt maga köré. Ő mindenkire sugároz, de társának kizárólag ő lehet az egyetlen. Hatalmát erőteljes szexualitásával teremti meg. Könnyen megsértődik, rendkívül büszke és hiú, a kritikát nehezen tűri. Hamar méregbe gurul és ordítozik, de a következő percben úgy tesz, mintha mi sem történt volna. A hízelgésnek viszont soha nem tud ellenállni. Aki Oroszlán társat választ magának, annak fel kell készülnie arra, hogy gyakran lesz egyedül, mert neki mindennél fontosabb a baráti társaság, ahol szerepelhet és ő lehet a központban. Imád flörtölni, mindig keresi az új kalandokat. Érzelmileg és anyagilag bőkezű, társának mindent megad, de csak addig, amíg szeretetet, megbecsülést és csodálatot kap cserébe. Ha ezt nem kapja meg, akkor új kapcsolatot után néz, ahol megtalálja amit keres. Meghódítása igen egyszerű. Legyünk nyíltak és hagyjuk, hogy magáról beszéljen. Tápláljuk egoizmusát, szorítsuk háttérbe saját akaratunkat. Csodáljuk és bókoljunk neki szüntelen.

Ha OROSZLÁN a párod

Erős, örömteli kapcsolat - az élet szeretete és élvezete köt össze titeket. Mindketten imádtok nagyokat enni, sütkérezni a napon, vagy délig lustálkodni az ágyban. Te boldogan főzőcskézel, ínyencségeket készítesz kedvesednek, hízelegsz neki, kiszolgálod, amivel egy Oroszlán igencsak elégedett - egy darabig. Azután elege lesz az édes kettesben eltöltött órákból. El kell fogadnod - bármennyire nehezedre is esik - hogy az Oroszlán szenved a hétköznapok szürkeségétől, és ennek ellensúlyozására szüksége van a szórakozásra másokkal is. Neked szerencsére megvan minden képessége arra, hogy a tekergő fantáziájú Oroszlánodat kilengései ellenére is megtartsd, hiszen bármikor képes vagy levenni a lábáról valamilyen érzéki természetű meglepetéssel. Mindketten kitartóak és öntudatosak vagytok. Ebben a kapcsolatban, mint az összes többiben is, az Oroszlán akarja viselni a nadrágot. Viszont te is szívesen irányítanál. Kompromisszumot kell kötnötök, ami csak úgy képzelhető el, ha hagyod, hogy a párod érezze magát vezető pozícióban, te pedig elfogadod - legalábbis látszólag - a második helyet. Ha ezeket a kemény próbákat ki tudjátok állni, és képesek vagytok alkalmazkodni egymáshoz, akkor nagyszerű életet élhettek együtt, csodálatos szexuális élményekben lehet részetek, mert az érzékiség mindkettőtök kedvenc elfoglaltsága.

2011. márc. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.^-^

És mennyire igaz rám!:D

2011. márc. 27. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elbizonytalanítani, de gondoltam , ha már mindenki áradozik a bika-oroszlán kapcsolatáról, akkor én elmondom, hogy szerintem nem a legjobb, pláne hosszabb távon.Meg is mondom, hogy miért : a bika földhözragadt és reálisan gondolkodik, és nem sokáig tűri meg az oroszlán tüzes jellemét.Ugyanez fordítva. De sok szerencsét kívánok nektek ! :)
2011. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :$
2011. ápr. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!