Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha valaki koraszülött, akkor...

Ha valaki koraszülött, akkor mi lesz a horoszkópja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez eddig eszembe sem jutott, egy pár napja gondoltam rá először. Eredetileg anyukám március 8-ra volt kiírva velem, de végeredményképpen december 2-án születtem. Ez ilyenkor van bármilyen behatással a horoszkópra?

Köszönöm! :)



2016. nov. 30. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7

"évezredeken át ez per definitionem így működött."

Erről az ÉVEZREDES dologról írhatnál többet!

Hol és milyen formában maradtak fenn évezredes horoszkópok?

2016. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jól van, tökéletesen igazatok van! Viszontlátásra. aa
2016. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem szeretnék állást foglalni a vitában, engem speciel erdekelne ezek a dolgok, masokat lehet nem. De akkor miért jó ide irni es szándékosan vitát genealni? Kotekedni én is tudok ha egy dologgal nem ertek egyet. De szerintem mindenkinek szive joga pl az is, hogy mit gondol a horoszkopokrol, ennélfogva nem kellene szándékosan a vitaindító dolgokat kiragadni.
2016. dec. 1. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!