Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha valaki koraszülött, akkor...

Ha valaki koraszülött, akkor mi lesz a horoszkópja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez eddig eszembe sem jutott, egy pár napja gondoltam rá először. Eredetileg anyukám március 8-ra volt kiírva velem, de végeredményképpen december 2-án születtem. Ez ilyenkor van bármilyen behatással a horoszkópra?

Köszönöm! :)



2016. nov. 30. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Tudod-e, hogy a horoszkóp a születési dátumhoz kötött?

A horoszkópod szerint te időben születtél még akkor is, ha élettanilag a születésedhez képest későn fogantál!

2016. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2016. nov. 30. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
az első lélegzetvétel számít
2016. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Az első lélegzetvétel számít - mert csak.


A magzat már a méhben nagyon sok szempontból már élő ember, miért számítana a születés vagy a lélegzetvétel akármiben is? Mert csak.


Vagy egyet gondol a doki és megindítja előbb a szülést, császármetszést végez stb.


Ez is csak egy szempont a nagyon sok közül, amely rávilágít, az asztrológia népbutítás.

2016. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt is meg lehetne kérdezni, hogy aki majd egy űrhajón vagy űrállomáson születik, annak mi lesz a horoszkópja?


Hogyan lesz aszcendense egy űrhajón?

2016. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

annyi ilyen kérdés van nem tudom elhinni h vannak akiknek nem egyértelmű h az lesz az illető horoszkópja amikor megszületett, és nem az amire ki volt irva.

Boldog születésnapot

2016. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

HakapesziM! lehet hogy butaság - de ezúttal nem ez volt a kérdés, és próbáljunk már meg arra válaszolni, ami a kérdező kérdése.


"Az első lélegzetvétel számít - mert csak."


Nem "mer csak", hanem mert évezredeken át ez per definitionem így működött.


"A magzat már a méhben nagyon sok szempontból már élő ember, miért számítana a születés vagy a lélegzetvétel akármiben is? Mert csak. "


Készültek régen fogantatási horoszkópok is -királyi családoknál - de ugye ez megvan, hogy ez ma mennyire homályban van, hogy pontosan mikor történik, még akkor is, ha ismert a közösülés időpontja? Biztos tanultad biológiából.


A megfogant ember = fejlődő ember a fogantatás pillanatától!. Ez OK.

Az első lélegzetvétel meg egy karakteresen megfogható időpont.

És az elv: az akkor megjelenő forma (nem sugárzás stb.) akkor létesülő alakzat(!) a csillagképek a Nap, a Hold és a bolygók azzal a konkrét másodperccel megragadható időponttal szinkronban van, az átélés szinkronicitásával. És ebből vontak le következtetéseket az asztrológusok a király udvarokban.

És még mindig nem arról beszélünk, hogy butaság-e vagy nem.

Érthető?

2016. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7.


Abból, hogy a születés és a lélegzetvétel megfogható dolog míg a fogantatás bizonytalan, nem következik, hogy az asztrológia megállapításai helytállóak.


Sőt, épp azért a születéssel dolgozik, mert az megfogható, még a megtermékenyítés homályos dolog. Az asztrológia nem tudomány, így nem törekszik sem pontos definíciókra, sem a valóság pontos feltárására.


Egy magzat már élőlény - ez tény.


Hogy évezredek alatt valami definíciószerűen "működött", attól ma az még lehet baromság.


Az égitestek semmilyen hatással nincsenek sem a magzatra, sem a megszületett csecsemőre.

2016. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8

nem arról szól a kérdés - hogy igaz vagy nem!! ezt 2x is írtam a 7-ben fuss neki még egyszer mert elakadt lemez.

sorban:

1.mondatod: nem mondtam

2. ezt jobban tudom: másodpercre pontos fényszögekre épített egy horoszkóp és a szinkronicitásra (ehhez kell a másik időpont), sok ezer éve és a világ minden táján. Ahogy a madárjós is madarak röptéből jósolt, a FORMÁBÓL!!!!

3. A megfogant magzat élő ember, aki fejlődik percről percre és óvni-védeni kell az első pillanattól, mert különben sérül - ebben legalább egyetértünk. Erre teremtetett az első bölcső, az anyaméh.

4. nem ez a kérdés - nem is foglaltam itt állást ez ügyben, biztos minden király hülye volt, vagy mit tudom én, nem érdekel

5. ezt te tudod, és én meg ezt jeleztem is, hogy nem erről van szó -nem az égitestek, nem sugárzás, nem anyagi hatás, hanem a FORMA - az épp akkor kialakuló FORMA!!, amire épít minden régi horoszPÓK. üdv,aanna

2016. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9.


Micsoda zagyvaság. Látszik, hogy nő vagy, jellegzetes női "érveléstechnika" teljesen másról beszélni.


Én azt mondtam: a születés időpontja semmilyen hatással nincs az emberre, ahogy az égitestek sincsenek semmilyen hatással (az egyértelműeket, pl. árapály, naptevékenység stb.) leszámítva.


Ha miránk űrbéli objektumok - a közismert és mérhető hatásokat leszámítva - hatni fognak, az nekünk nem tesz majd jót.

2016. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!