Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyű nők, férfiak,...

Rák csillagjegyű nők, férfiak, lányok, fiúk! Válaszolnátok néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Rendet tartasz magad körül?

2. Előre dolgozol, vagy szereted az utolsó pillanatokra hagyni a feladatokat?

3. A hangulatod mennyire ingadozik? Szokott olyan lenni, hogy valamire igent mondasz, pár perc múlva pedig már undorodsz a gondolattól? Vagy ha máshogy van ez, akkor hogyan?


2016. márc. 24. 21:23
 1/6 anonim válasza:
Az első kérdésre igen, a másodikra inkább utolsó pillanatos, a harmadikra pedig abszolut ingadozo hangulatu a válaszom
2016. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1: Probálok szép rendet tenni magam körül.

2:Helyzettől függ.

3:Mostanában nagyon ingadozik!

2016. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy a napjegyem rák, nálam az ikrek, halak, bak dominál. Azért válaszolok.

1. beteges rendrakó vagyok. Nem mindegy mi hol áll. Képes vagyok azért fel is kellni, hogy a függönyt megigazítsam.

2. Kiszámíthatatlan. Vagy mindent eltervezek a legapróbb részletekig, vagy az utolsó pillanatra hagyom.

3. A hangulatom nem változik folyton, csak a véleményem, éedeklődési köröm. Akár naponta. Hangulat az vagy depis vagy vidám. Nem percenként változik.

2016. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Igen szeretem ha minden rendben van körülöttem, van amikor kicsit túlzásba esek ezzel!

2. Mindig előre dolgozom, soha nem hagyok semmit az utolsó pillanatra!

3. Akár a hullámvasút! :-) Hajlamos vagyok mély depresszióba esni, de van amikor madarat lehet velem fogatni.. Nem pár perc múlva ugyan, de van olyan, hogy valamire igent mondok este és másnap reggel megbánom (egy randi, találkozó stb stb.)


21L

2016. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Nem. De szeretem a rendet. Csinálja meg más! De ne nyúljon a cuccaimhoz azért. Szóval szeretném a rendet, de ritkán cselekszem.

2. Változó, de sajnos sokszor utolsó pillanatra hagyom.

3. Igen, de mindig másra kenem, hogy ne enyém legyen a döntés felelőssége.

2016. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Igen

2. Vagy utolso pillanat, vagy tultervezem az adott dolgot. (Keves az, ami annyira fontos nekem,hogy a tultervezes kategoriaba essen, de allando pelda erre a perzentaciok. Prezentacio az mindig fulloa kell,hogy legyen!)

3. Hangulatember vagyok. Percenkemt tud valtozni a hangulatom, de nem a velemenyem.

Persze van, hogy az is megvaltozik, de az nem a jegyemmel fugg ossze.

2016. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!