Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mei-tai-t használó anyukák,...

Mei-tai-t használó anyukák, válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Szereti a babád?

2. Nem terheli a hátat, derekat, ha sokáig használod?

Én eddig csak a kengurut próbáltam, de majd leszakadt a derekam. 3 hónapos, 6 kilós a babám. Köszönöm!


2016. febr. 22. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyósommal varrattam, nagyon szerette a fiam. Nekem is könnyű volt felkötni, vinni. Jókat aludt benne.


EGy tanács. A kengurut felejtsd el, nem jó a baba csípőjének, csak lóg benne a lába, ami nem egészséges.

Itt egy jó cikk, amiben le van írva a helyes hordozás:

[link]


Ja, és 11 kg-ig hordoztam.

2016. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kengururól én is azt mondom, hogy azonnal hagyd el! Tilos olyan eszközben hordozni, ami nem térdhajlatban támaszt. Terheli a gerincet, a mai-tei, kendő, csatos nem!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az én babám míg elöl volt, kendőben hordoztam, aztán volt egy pont, amikor nem engedte magát felkötni, mert lassú voltam, akkor varrtam egy mai-teit, szeretem, kipárnáztam, pont olyan kényelmes, mint egy kölcsön kapott bondolino. Baba 10 kg, még bírom bőven, csak abban alszik el napközben fürdés után kaja közben alszik el. Nagyon szeretjük. Ha nem tudsz varrni, és vásárolnál, akkor én inkább csatos hordozót vennék a helyedben, és előbb kipróbálnék néhányat. Vannak hordozós klubbok, ahol lehet próbálni, vagy kölcsönözni, esetleg ingyen kölcsön kapni hosszabb időre is akár klubbtagtól. Én Pécsen és Kecskeméten tudok, de biztos máshol is vannak. Hordozási tanácsadót is találsz a neten.

2016. febr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és van egy hordozómárka (most hirtelen nem tudom, melyik) ami kiírt egy pályázatot szociálisan rászorultak részére, hogy annak is lehessen csatos hurcija, aki nem tudja kifizetni, így lett az egyik ismerősömnek gyönyörű használt csatosa.
2016. febr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Beruháztam egy mei tai-ra.Tudom, hogy nem egészséges a kenguru. 7 éve a nagylányommal használtam párszor, most semmiképp nem akartam.
2016. márc. 1. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!