Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek érdemes diplomát...

Szerintetek érdemes diplomát adó asztrológusképzést elkezdeni?

Figyelt kérdés
elhelyezkedési esélyek, fizetés stb lennék kíváncsi
2015. aug. 16. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik főiskolán/egyetemen van ez a szak? Felvin nem találom. Ha belinkeled hol láttad, próbálok neked utána járni
2015. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen jól lehet elhelyezkedni vele de biztos hasznodra válna:


[link]

2015. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Melyik főiskolán/egyetemen van ez a szak? Felvin nem találom."


Remélem egyiken se.

2015. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak ha mellette az OKJ-s ördögűző, valamint a cigánykártyajós tanfolyamot is elvégzed.
2015. aug. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaaaa... szóval a csillagászat az asztrológiával egyenlő? Nem tudtam... Azért ne legyenek téveszmék, csillagászaton kemény matek van, nem ilyen jóslós dolgok :D

Na, hát nálunk Magyarországon csillagász egyetemen tud elhelyezkedni (ha a professzora felajánlja), mindenféle kutatásokban vesz részt, átlagfizetése a minimálbér és 120e körül van. Elég kevesen végzik el ezt a szakot, évente kb 10-20 ember, nem csak mert nehéz, hanem mert ebből a 10-20 emberből az egyetemnek alig kell 2 fő; a maradék megy külföldre. Kint viszont nagyon szépek az esélyek, ha sikerül bekerülni valami jó helyre. Ott a duplája a fizetés. Viszont ennyi erővel már külfödön is el lehet végezni a képzést, és még jobb helyre kerülhetsz be ezáltal.

Szóval semmi értelme itthon elvégezni. Amíg nincs Mo-nak normális csillagászati kutatói intézménye, addig felesleges. But it's just my opinion.

2015. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A heri kókler egyetemen okvetlenül.
2015. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Jaaaaaa... szóval a csillagászat az asztrológiával egyenlő?"


Én linkeltem be, tudom hogy mi a különbség a kettő között csak úgy látszik nem jött át az irónia

2015. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhelyezkedési esély kiváló, mivel az ország tömve van babonás balekkal. Fizetés attól függ, mekkora szelet jut neked a balekok nagy-nagy tortájából.
2015. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Diplomát? Asztrológiából?
2015. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!