Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi Bak nő? Személye...

Skorpió férfi Bak nő? Személyes tapasztalat? Vélemények? Csak aki hisz az asztrológiában! )

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:23
1 2
 11/18 anonim válasza:

Nekem skorpió lányként 3 párom volt: 2 skorpió és 1 kos. Egyik sem jó!

A skorpiókkal nagyon jó, mivel egy jegy, nagyon megértik egymás gondolatait érzéseit, viszont nagyon hamar unalmassá válik a kapcsolat és a szex sem jó egy idő után.

A kos... Hát... Kos pasit egy skorpió nőnek 1 dolog miatt érdemes "kipróbálni", az pedig a szex. Soha mással nem lesz olyan jó és ezt hidd el nekem. Viszont kikészítik egymást az élet más területein. Én 2 évig voltam az én kosommal és 7 kilót fogytam, naponta sírtam. Lehet, hogy ez nem minden kos-skorpió kapcsolatra igaz, de tény, hogy mivel mindketten nagyon makacsok, ütik egymást.

Talán segítettem.

2010. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Bocsi, most látom, hogy skorpió férfi... Mindegy, szerintem fordítva is igaz.
2010. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

22.04

Skorpió nő-kos férfi ütik egymást mint tűz és víz!

Nagyon nem illenek egymáshoz, tudom, ismerőseim között is van ilyen kapcsolat!

Azért köszi a válaszodat!

2010. jún. 28. 17:13
 14/18 anonim válasza:

én skorpió nő vagyok és bak párom van :)

9hónapja vagyunk együtt.nagyon szeretjük egymást de nekem kezd nehézzé válni mivel nekem hiányzik a flörtölés stb.. nagyon nehéz megállnom azt h ne csináljak semmi olyat amit nem kéne.. mostanába elég sokat veszekszünk és mivel mind a ketten önfejűek vagyunk ezért nagyon nehéz a békülés.

a sex az isteni azért is jó összejönni egy bakkal:D ( csak vicc:)

de a lényeg a lényeg h jó kapcsolat is lehet, ha mindketten teszünk azért h jó legyen:)

2010. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Randiztam pár bak nővel, én skorpió F vagyok. Egytől egyig önhitt, unalmas, munkamániás nők nulla szexuális kisugárzással. Ha van, az is max a külsőből fakad, belülről nem jön semmi mert csak az érdekli őket, hogy a munka, vizsga etc kész legyen és a beszédtémájuk is ez. Semmi spontaneitás, Egy ideig tök jó érzés hogy kicsit mindketten befeléfordulók de a bak önfejűsége, szűklátókörűsége és meggyőzhetetlensége kegyetlenül fárasztó.
2011. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Bak nő vagyok 5 évig tartott a kapcsolatom kos férfival én úgy érzem hogy alapállapotba működott ez a kapcsolat megszakadt


Most egy skorpió férfi van az életembe nagyon egy hullámhosszon vagyunk megértjuk egymást de egy szint után kicsit unalmas mintha kifogtunk volna a beszélgetésbol

2019. ápr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Rák férfiak teljesen letudnak venni a lábamrol annyira érzem a harmóniát
2019. ápr. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hogy a rák essen beléd. :)
2021. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!