Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi Bak nő? Személye...

Skorpió férfi Bak nő? Személyes tapasztalat? Vélemények? Csak aki hisz az asztrológiában! )

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
úgy látszik nincs személyes tapasztalat:(
2010. márc. 10. 18:48
 2/18 anonim válasza:
16%
Én még egy nőstény bakkal nem találkoztam, de ha találkozol fényképezd le nekem.
2010. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
3%
a skorpió nem is tud közösülni a bakkal..
2010. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
80%

Én azt olvastam, hogy egész jó, tüzes páros. De vigyázz, mert a skorpió költekező és rendszertelen, ellentétben a bakkal. De amúgy nagyon jó párosítás:) (nekem is volt skorpió kiszemeltem, ezért néztem utána)

19L

2010. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
28%
Te horoszkóp alapján választasz párt??? Normális-e vagy?
2010. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
24%
:)
2010. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
5%
vannak mindenféle asztrológiai weboldalak erre. de amúgy meg ökörség
2010. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindenkinek a választ, főképp az egy lánynak, aki a kérdésre válaszolt!

Én pont hogy ismerem a jellemzőket, de arra lettem volna kíváncsi, hogy van -e gyakorlati (személyes) tapasztalat erre!


Különben meg igen, részben már ezek szerint, mert valójában kiderült, hogy a pasi azért nem illett hozzám, mert nyilas, ikrek és kos volt! Ez komoly, nem viccelek, és sajnos csak később derült ki.

2010. márc. 15. 13:41
 9/18 anonim válasza:

Szia! Kicsit régi a kérdés, de sebaj, én most válaszolok. 3 hónapja vagyok együtt a Skorpió párommal, és igen jó kapcsolat: sok mindenben egyet értünk, van egy valag közös programunk, jókat beszélgetünk, lelkileg egymásra vagyunk hangolódva, könnyen oldjuk meg a problémákat.

Az olyanokat is mint a szexuális élet, mert eleinte nem működött, de türelem-türelem-türelem... és egy icipici szerelem :) Már egész jól állunk.

Egy nagyon gáz része van a dolognak: ha összeveszünk, egyikünk se akar békülést kezdeményezni. Pedig mindketten arra vágyunk. Hál'Istennek ez eddig 1x fordult elő a 3 hónap alatt.



Az Astronet.hu-n így jellemzik ezt a párost:

Közös vonásuk épp a zárkózottság, a visszavonulási kényszer, a magány utáni vágy, de leginkább az, hogy az érzéseiket nehezen tudják kifejezni. Mindketten szemérmesek, nem szeretik az érzéseiket a világ előtt kiteregetni. Mindketten befelé fordulók, maguknak valók, s talán épp ez az, ami összehozza őket. Ha pedig találkoztak, akkor egy sor közös pontot találnak majd, ami előbb barátsággá, később pedig szerelemmé kovácsolja együttlétüket. Idegenek előtt talán még egymás kezét sem fogják meg, mert úgy érzik: ez csak kettőjükre tartozik. A szerelem számukra nemcsak a testi kapcsolatot jelenti, hanem azt is, hogy szellemileg is egymásra vannak hangolva. Így aligha derül ki mások számára, hogy milyen forró és izgalmas éjszakákat élnek át együtt. Mindketten maximalisták, túl sokat követelnek önmaguktól – és persze a másiktól, s főleg túlzottan makacsok. Ez részben jó, másrészt azonban rossz is lehet. Leginkább akkor, ha valamin hajba kapnak, mert akkor egymástól várják a megbocsátást. Mindhiába.


Egyébként még egy tanács. Kerüld el a Nyilas, Ikrek, Oroszlán pasikat. Nem hozzánk illenek :)

Én még nem tudok mit kezdeni a Vízöntőkkel sem... idegesítenek. Illetve a Mérleg, akik pasiknak egyáltalán nem, de havernak/barátnak kiválóak!

A többivel nincs különösebben gond.

Hát ennyi.

2010. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

09:43 köszönöm! Egyből el is olvastam:D

Én a kosokat sem bírom, a nyilasokat bírom, de eddig még képtelen voltam egybe sem beleszertni, az oroszlánokat sem bírom, és az ikreket sem. A mérlegekkel aránylag kijövök, de még nem jöttem össze eggyel sem...

Én utálom, ha egy ffi uralkodni akar, dirigálni...stb.


Én a Rákokat, halakat, Bikákat bírom:D

Szűzeket nem, nekem nagyon ridegek:(

A Bak pasik sem jönnek be, mert uralkodók, és nem férnék meg velük.

A skorpió meg nem tudom, bár a víz-jegyek jók, de talán ők is nagyon uralkodóak, v féltékenyek, ez nem szeret(ném).... ezért is kérdeztem!

2010. máj. 12. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!