Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Fém-kakas férfi, Tűz-Nyúl...

Egy Fém-kakas férfi, Tűz-Nyúl nő, mindketten ikrek csillagjegyűek vagyunk, összeillés, vélemény szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ideális párod egy víz-borz lenne. :I



-Semmi se múlik ezen a horoszkóp csacskaságon,csakis rajtatok. Sok boldogságot a kapcsolatotokba vagy mit! -

2015. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolatotokban* Utálom ezt a klaviatúrát.... ._.
2015. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ezt felesleges volt leirnod
2015. júl. 9. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze.
2015. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Felesleges,igaz?


Kakas-Nyúl:

Az ellentétek lehetetlenné teszik, hogy jól megférjenek egymással. A Kakas hencegő és felületes, és ez a Nyúl számára elviselhetetlen, hiszen ő a biztonságra törekszik. A Nyúl a szerelemben is hűséges, odaadó, s a Kakasra nem ez a jellemzõ. Egy ideig imponálhat a Nyúlnak a Kakas, de később nem lesz zavartalan a kapcsolatuk.


Ikrek-Ikrek:

A két jegy szülöttei rokonlelkek, általában jól kijönnek egymással. Az Ikrek egy levegőjegy, jellemző rájuk a könnyedség, a lazaság, az életet nem veszik annyira komolyan. Talán ebből fakad, hogy nehezen köteleződnek el valaki mellett. Könnyen félrelépnek, gyakran keverednek szerelmi kalandokba, hajlamosak figyelmen kívül hagyni mások véleményét. Erős bennük a szabadság iránti vágy, könnyen izgalomba hozza őket az utazás gondoltata, egy koncert vagy egy jó mozi. A közöttük lévő kapcsolat akár hosszútávú is lehet, ha hagyják egymást, hogy néha a saját útjaikat járják.


Ezt szeretted volna hallani? (: A kínai ezt mondja,a másik meg azt. Ha már ekkora az ellentmondás a kettő között,szerinted hihető az egész ?

Vagy te melyiknek adnál igazat? Amelyiket jobban szeretnéd hallani? Szerinted a kettő között van lehetőség?

Hideg-Meleg: Semleges a viszonyotok?

2015. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Ne küldözgess privátot, mások is had lássák.

Azért nem illetek össze, mert ilyen bánat csillagsámán nő senkinek nem kell.

2015. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja bocsmár, nem fejtetted ki ide.

Aki meg ellene van az ilyen jellegű dolgoknak, ne irjon ide, nem is értem ,nincs jobb dolgotok? Minek szóltok olyanhoz amit elleneztek? Vicces

2015. júl. 9. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem kakas az aszcendensem és szintén ikrek vagyok:) Két nyúl horoszkópú ismerősöm van, mindkettőben a zárkózottságot viselem nehezen. Szerintem ez erre a jegyre jellemző. Bár az ikrek közbeszólhat. Összetett, mert ott az aszcendens is, az is nagyon sokat számít.
2015. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem ikrek az aszcendensem.

NYúl a csillagjegyem(tűz nyúl ugye) a kinai asztrológiában, és ott az aszcendensem tigris!

Szval a visszafogottság-harciasság,vehemencia nálam nagyon kettős.

Főleg h az ikrek elég impulziv jegy.

Viszont nem vagyok annyira közvetlen.....kedves vagyok de sokan inkább csöndesnek gondolnak.Pedig az aszcendensem is ikrek.

Szűz a holdjegyem lehet emiatt vagyok külső szemmel zárkózottabb....illetve a marsom-merkúrom a rák jegyében áll.De nem jó kombináció szerintem, ez hogy amars a rákban áll, mert érzelmi zsarolóknak irják le ,aakik támadnak higgadság helyett. az ilyen embereket és én is túlzásba viszem sajnos, nem lazán kezelem az érzelmi helyzeteket....bár nem tudom hogy mi milyen szögben áll a képletemben...elég bonyolult vagyok, olykor nagyon könnyed nagyon nyitott,empatikus, máskor

magamnakvaló, félénk, gyanakvó, kritikus, hullámvölgy sokszor....

2015. júl. 9. 22:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja meg általában túlpörgök....
2015. júl. 9. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!