Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az Astroshow nevezetű sarlatán, simlis műsorról?

Figyelt kérdés

Unatkoztam és kapcsolgattam a TV-t.Rólam tudni kell hogy nagyon ritkán nézek TV-t.Szóval kapcsolgattam a csatornák között, és megakadt a szemem ezen a "műsoron".Néztem/hallgattam 10 percig, és dühömben majdnem szétütöttem a TV-t.Hogy van pofája pár ilyen simlisnek ilyen pofátlanul megvezetnie az embereket, akik végső elkeseredettségükben már ilyen idióta mágiákban meg egyéb marhaságokban hisznek és betelefonálnak ebbe a műsorba, segítséget remélve?!Tudtommal ez amit ők művelnek bőven beleesik a csalás kategóriájába.Arról nem is beszélek hogy a bal alsó sarokban ott mutatják a többi csalót, hát némelyiknek olyan a feje mintha most jött volna ki 10 év letöltendő után a fegyházból.És ilyeneket mutatnak a tévében.De hát ha erre van igény...

Pofám leszakad, Európa, 21.század, gratulálok!



#astroshow
2015. júl. 6. 10:55
1 2
 11/13 Shai-Hulud ***** válasza:

"amúgy a betelefonáló 80 éves julinéniket meg nem sajnálom..."


Én viszont igen. Ezek a csalók (nevezzük nevén a dolgot) ugyanis éppen azzal élnek visza, hogy a "80 éves julinéni" hiszékeny, és ettől a sarlatánságtól valami változást vár.


Ez a leggusztustalanabb dolog az egészben, hogy az áldozatok hiszékenységével, öregségével, szenilitásával élnek vissza.


Nem tudom, ha a te nagymamád/mamád/stb. esne ugyanilyen csapdába, akkor őt sem sajnálnád?


Pedro

2015. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bármennyire is felháborító, jogszerűen működnek. Az általános szerződési feltételekben, illetve a honlapjukon gyakorlatilag elismerik a csalást. A szórakoztatóipar része, ugyanúgy, mint a bűvész.

És hát vannak buta emberek, akik a cirkuszban a csodákat pont úgy elhiszik, mint ezekben a tévékben a jóslásokat.

2015. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Régebben néha beleszoktam nézni, Lomini nagyon nagy arc:D Nem tudom, hogy még űzi-e de rajta meg a tibeti hangtálján mindig nagyokat szakadtam:D Aki bedől ezeknek azokat én se nagyon tudom sajnálni. Szomorú persze, hogy van akit átvernek de aki még most is hisz az ilyen betelefonálós hülyeségekben az magára vessen.
2015. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!