Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az Astroshow nevezetű sarlatán, simlis műsorról?

Figyelt kérdés

Unatkoztam és kapcsolgattam a TV-t.Rólam tudni kell hogy nagyon ritkán nézek TV-t.Szóval kapcsolgattam a csatornák között, és megakadt a szemem ezen a "műsoron".Néztem/hallgattam 10 percig, és dühömben majdnem szétütöttem a TV-t.Hogy van pofája pár ilyen simlisnek ilyen pofátlanul megvezetnie az embereket, akik végső elkeseredettségükben már ilyen idióta mágiákban meg egyéb marhaságokban hisznek és betelefonálnak ebbe a műsorba, segítséget remélve?!Tudtommal ez amit ők művelnek bőven beleesik a csalás kategóriájába.Arról nem is beszélek hogy a bal alsó sarokban ott mutatják a többi csalót, hát némelyiknek olyan a feje mintha most jött volna ki 10 év letöltendő után a fegyházból.És ilyeneket mutatnak a tévében.De hát ha erre van igény...

Pofám leszakad, Európa, 21.század, gratulálok!



#astroshow
2015. júl. 6. 10:55
1 2
 1/13 Shai-Hulud ***** válasza:

"Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz, csalást követ el.

...

A cselekmény elkövetési magatartása a tévedésbe ejtés vagy tévedésben tartás. A tévedés lényege, hogy a passzív alany tudatában nem az objektív valóság tükröződik vissza, vagy a valóság nem teljesen tükröződik vissza.

...

Felelősségi rendszere, minősítési fokozatai és szankcionálása tekintetében megegyezik a lopáséval."


Ez alapján én büntetném.


Pedro

2015. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Bocs, a hivatkozás lemaradt:

[link]


Pedro

2015. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ozmium42 ***** válasza:

Nem csak az a csaló, aki a tévében van, hanem az is, aki civilben csinálja, és az is, aki ingyen csinálja. Gyakorlatilag utóbbiak a promóciói az előbbieknek.


A csalás törvényi tényállását azzal játsszák ki, hogy ők szórakoztató műsor, és a pénzért azt a szolgáltatást nyújtják, amit ígérnek, pl. kártyajóslás, tanácsadás stb. Nem tudom, hogy ez pénzenergia és hasonlók során hogyan ellenőrizhető. Hogy nézne ki egy termékellenőrzés, fogyasztóvédelmi vizsgálat?

2015. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a fő probléma itt a tévedésben tartás. Persze az vicces volna, hogy ha beismernék a műsorban, hogy hazudnak és nem olyan szolgáltatásért kérnem pénzt, mint amit nyújtottak. (mert az nem működik)

A beismerést lehet csomagolni buktákba pl. hogy nem vállalnak garanciát stb...

De mi van a vak is hisz meg a világtalan is?

Senkinek sem kötelező felhívni. De az eü. állapotot rábízni egy ilyenre? Ez most jó a TB-nek? Vajon?

2015. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tök mindegy hogy kijátsszák-e vagy sem, ahogy Pedro is írta, ezek csalók, mert megvezetnek a marhaságaikkal.Be kéne tiltani ezt az egész műsort úgy ahogy van, az elkövetőket pedig bedobnám a fegyházba a kancigányok közé.Bár igazándiból ezek a műsorok még csak hangyaf.asznyit se érnek azokhoz a többi dolgokhoz képest amik még szerény hazánkban folynak.
2015. júl. 6. 11:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Valahogy nem sajnálom azokat, akiket ilyen könnyen lehúznak. Tanulópénznek kell felfogni.
2015. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt nyilván szánalmas, de mindig lesz az ilyenre kereslet. A más ember nyomorúságán élők csinálják, az elkeseredett, kevésbé értelmes emberek meg benyalják. Szerintem is felháborító az agymosás, de ha körülnézel, nem csak ez az. Ilyen mindig volt és lesz is. :)

Másrészt, szerinted a kérdésed stílusa mire utal? Valóban érdekel mások véleménye, vagy csak támogatást vársz? Nyilvánvaló, az utóbbi. Ezek után biztos nem merne írni senki, aki esetleg valamiért védené.

2015. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Komolyan, minek nézed ezt a szemetet? :D

Spiritualitás beállítottságú ember vagyok, de még személy szerint én is képen röhögöm az efféle műsorokat.

Régen is voltak, olyanok akik "átverték" az embereket, de voltak hitelesek is. A kor mit sem jelent, ha vannak ősi tanítások, nézd csak meg a keletet. Az ezos maszlag azon embereknek van akik azt akarják hogy megvezessék őket. A komolyabb tanok viszont a már tanulni vágyó embereknek vannak fenntartva. Mindenkinek a szíve joga melyik közösséget választja. :)

2015. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Le a kalappal előttük,én biztos nem tudnék röhögés nélkül ennyi fasságot összehordani órákon át...amúgy a betelefonáló 80 éves julinéniket meg nem sajnálom...
2015. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jókat röhögök rajtuk
2015. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!