Ki illik hozzám?

Figyelt kérdés

Kos csillagjegyű, szűz aszcendensű nő vagyok.

A Hold állása skorpiót mutatt (ezt érzem a legdominánsabbak).



#szűz #horoszkóp #skorpió #kos #ezotériacsillagjegyek
2015. jún. 13. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szia, én nemrég ébredtem fel, és asszem hozzád a 2es, azaz 2-és kommentelő illik!
2015. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szerelem nem ezen múlik.
2015. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most mondjuk, hogy egy hasonló bugyuta, felszínes csillagleső?
2015. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A volt párommal nem illettünk össze sem csillagjegyileg, sem aszcendensileg sem holdállásilag még is lehúztunk együtt 6 évet (első szerelem 16 évesen) :D

Bele lehet annyira szeretni valakibe hogy ne számítsanak ezek a felületes pontok, bár lehet, hogy egy olyan férfivel akivel összeegyezünk ilyen téren is, örökké együtt lennénk :)


Elvileg a 40. életévünk után átvált a csillagjegyünk az aszcendens jegyünkre. Ha még csak 20 körül vagy a koshoz illőt keresgélj, ha 35 körül, akkor már inkább a szűzhöz :)

2015. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Joker, hogy tudsz ilyen melegben ilyen sokáig aludni? Tanítsd meg kérlek, mert én mindig 8 körül ébredek a *****nagy hőség miatt. Redőny lehúzva.
2015. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a Holdat vagy a Skorpiót érzed a legdominánsabbnak? Mert a Hold a Rák bolybója, de a Skorpió a Rákhoz igen megy, ha mindkettő akarja. Mondjuk erről nincs jó tapasztalatom. :D
2015. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Feltétlen olyat keress, aki elhiszi neked, hogy más bolondériád nincs!
2015. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hívd fel az ezotv-t :D
2015. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha látja az ezotv a jövőt akkor lássa azt is mit akarok kérdezni :D
2015. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!