Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki november 22-en szuletett...

Aki november 22-en szuletett mi a horoszkopja?

Figyelt kérdés
Tobb helyen latom eltero, van ahol 22 meg skorpio de van ahol merleg..?? A lanyom szuletett ekkor es nem tudom eldonteni most akkor melyik horoszkopnak hidjek.
2010. febr. 24. 08:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
A november 22 az nyilas 21.-ig van skorpió.
2010. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Tévednek a mai netes horoszkópok, mert a skorpió világ életében nov 22ig volt. Régen sose írták nyilasnak, ez csak 1-2 éve van.
2010. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Képzeld, én nov. 21-én születtem, mégis alig jellemző rám valami a skorpióságból, pedig én még jobban benne lennék a tutiban mint a lányod :D Sokkal inkább érzem magam nyilasnak :) Ez inkább szerintem rajtad múlik, hogy hová sorolod, mert itt is szépen megoszlanak a vélemények :)
2010. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!