Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a bak jegyű...

Mit gondoltok a bak jegyű lányokról?

Figyelt kérdés

Bak lány vagyok, és érdekel, milyen tapasztalatai vannak másoknak ezen jegy szülötteiről.

Sajna ahogy magamon tapasztalom, elég nehéz eset vagyok.


2015. febr. 11. 11:37
1 2
 1/11 angelside válasza:
Ne csüggedj, nekem kifejezetten a bakok a gyengéim. Velük vagyok el a legjobban. Biztos nem vagyok egyedül. :)
2015. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nehéz eset ugyanakkor humoros,érzékeny,bátor és hűséges..vannak sokkal jobb oldalai is..

Ha változtatni akarsz magadon akkor ne légy merev és visszafogott.

2015. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

A bakok könnyen lesznek a Sátán szolgái, akár akaratlanul is úgymond, mert a Napjuk súlyosan fényszögelt a Merkúrral és a leszálló ág a Vénuszban van, ezek pedig, pláne ha kikapnak egy negatív aszcendens, mármint ami a bakkal negatív konstellációban áll, elég erősen determinálnak a Rosszra, a Gonoszra és sok bak csak élete alkonyán veszi észre, hogy elrontott mindent, egy kudarc volt az élete és annyi rosszat tett, hogy a következő életében ukrán katona lesz a Donbassznál:(

Sajnálom, de úgy éreztem muszáj őszintének lennem.

2015. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szükséges őket felszarvazni, mivel már eleve szarvasok. Hát tömören ennyit tudok róluk.

Üdv, egy másik bak a hím csordából.

U.i: vigyázz az oroszlán harap!

2015. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én minden olyan embert lenezek es kerülök aki hisz a horoszkopban. Függetlenül a "csillagjegyetől".

19/F

2015. febr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Iken a bakokk a sàttán szolkàjai.
2015. febr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A témához nem értek és nem is hiszek benne,de 3asnak elgurult a gyógyszere, ez nem vitás,gyökér.
2015. febr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehéz esetnek tartják magukat, pedig nagyon sokat sportolnak általában.
2015. febr. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nagyban függ attól, mennyire hasonlítasz egy Bakra. :)

Rengetegen inkább valamelyik másik jegyre hasonlítanak... mint például én. Baknak születtem, mégsem mondanád meg rólam, mert a közös jellemzőket kivéve, nem erre, hanem a Vízöntőkre hajazok.

2015. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de 5-ből 3 barátnőm bak. Kos vagyok és bak a holdam. Nagyon szeretem őket, annak ellenére, amilyenek, mert könnyen megértem őket, ugyanakkor motiválóan hatok rájuk. Viszont volt már olyan bak is az életemben, akivel nem tudtam mit kezdeni, mert képtelen volt a fejlődésre, a változásra és a múltban élt. Az a kapcsolat nagyon sok energiámat elvette, végül fel is számoltam.
2015. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!