Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt írta a horoszkópom, hogy...

Azt írta a horoszkópom, hogy a karácsonyt már biztosan párkapcsolatban fogom tölteni, de eddig még semmi, pedig tettem érte, csak elszúrtam. Mivel magyarázzátok ezt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 22:12
1 2
 11/12 Legoman ***** válasza:
57%

Általános horoszkópot csak poénból szoktam elolvasni. :D Az általában vagy bejön vagy nem.

A személyre szabott horoszkóp az, ami viszont teljesen igaz volt rám és mindent eltalált.

Az általános horoszkóp nem is horoszkóp. A személyre szabott az igazi horoszkóp. Hisz kevés ember rendelkezik ugyanazzal a születési dátumoddal, mint te. :)

2014. dec. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Hisz kevés ember rendelkezik ugyanazzal a születési dátumoddal, mint te. :)"


Alapjában véve rahedli sok ember születik ugyanakkor, még egy kórházban is egy időben gyakran többen születhetnek. És ha nekik megmondja a horoszkóp, hogy Karácsonykor kireped a bejglije, az mindnél úgy lesz, ha törik, ha szakad. Ha egy szomáliai egyetemista hölgy szüli ott gyerekét, és utána hazamegy, egyszer majd annak gyereknek is, holott ott se Karácsony, se bejgli.


Meg fel nem foghatom, miért pont épp a születés számít bármiben is asztrológiailag. Születés előtt is él a magzat, ez tény. Sokkal logikusabb lenne a fogantatás, de azt meg ki mondja meg percre, mikor történt?

2014. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!